Firma AMD udostępniła nowe sterowniki do swoich kart grafiki. Oprogramowanie AMD Catalyst 14.11.1 Beta skupia się głównie na poprawie wydajności w grach Call of Duty: Advanced Warfare i Assassin’s Creed: Unity.
Janusz Guzowski

Z oficjalnej strony firmy AMD można pobrać najnowszą wersję sterowników do kart grafiki tego producenta. Poprawki wprowadzone w oprogramowaniu AMD Catalyst 14.11.1 Beta koncentrują się na wzroście wydajności w grach Call of Duty: Advanced Warfare i Assassin’s Creed: Unity. Ponieważ jest to wersja niestabilna, nie wszystko może działać tak, jak powinno. Wyłapano już pierwsze mankamenty nowego oprogramowania. Jeśli chodzi o Assassin’s Creed: Unity, to możemy się spodziewać okazjonalnego „przycinania” przy korzystaniu z technologii CrossFire. Nieco więcej poprawek trzeba będzie wprowadzić w przypadku Call of Duty: Advanced Warfare:
Nowe sterowniki obsługują mobilne układy graficzne AMD oraz modele z rodziny R9/R7/R5 i HD 5000/6000/7000/8000. Można je pobrać z oficjalnej strony producenta, a pełna lista wprowadzonych zmian znajduje się pod tym adresem.
Dziękujemy za przeczytanie artykułu.
Ustaw GRYOnline.pl jako preferowane źródło wiadomości w Google
1