Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
press release NVIDIA Press Release 10 września 2019, 23:19

Sterownik Game Ready dedykowany testom beta gry Call of Duty: Modern Warfare

Sterowniki Game Ready wspierają wszystkie ważne zmiany w grach, co oznacza że są one nieustannie ulepszane pod kątem danego tytułu.

Poniższa wiadomość jest oficjalną informacją prasową producenta/wydawcy/dystrybutora gry i jako taka nie jest lub nie musi być wyrażeniem opinii i stanowiska redakcji gry-online.pl.

Gracze, oczekujący na otwarte testy beta gry Call of Duty: Modern Warfare w wersji na PC, otrzymali dziś oręż w postaci dedykowanego sterownika Game Ready dla kart graficznych GeForce. Nowy sterownik zawiera również optymalizacje wydajności i zapewnia maksymalną stabilność działania nowych gier, w tym Gears 5, Borderlands 3, The Surge 2, FIFA 20 oraz Code Vein.

Przygotuj się do rozgrywki jeszcze przed oficjalną premierą gry – otwarte testy beta Call of Duty: Modern Warfare

NVIDIA dokłada wszelkich starań, aby zapewnić graczom jak najlepsze doznania, nawet jeśli gra jest jeszcze w fazie rozwoju. Sterowniki Game Ready wspierają wszystkie ważne zmiany w grach, co oznacza że są one nieustannie ulepszane pod kątem danego tytułu. Ponieważ gry ewoluują dzięki zmianom wprowadzanym przez łatki i aktualizacje DLC, to sterowniki również muszą być usprawniane.

Sterowniki Game Ready udostępniane są najpóźniej w dniu premiery wspieranej gry i są zoptymalizowane pod kątem największej wydajności oraz jakości rozgrywki. Każdy sterownik Game Ready posiada certyfikat zgodności WHQL wydawany przez firmę Microsoft.

Telewizory LG 4K OLED są pierwszymi odbiornikami TV, które otrzymują certyfikat G-SYNC Compatible

Granie na dużym ekranie w salonie bez rozrywania ekranu (tearing) i zmniejszonym do minimum opóźnieniem sygnału synchronizującego? NVIDIA i LG mają na to rozwiązanie. Pięć tegorocznych modeli telewizorów 4K OLED firmy LG otrzymało certyfikat zgodności z techniką G-SYNC. Telewizory LG E9 oraz C9, w rozmiarach od 55 do 75 cali, wkrótce otrzymają stosowne aktualizacje oprogramowania wewnętrznego zgodnego z G-SYNC.

Kolejne monitory z certyfikatem G-SYNC Compatible

Program G-SYNC Compatible powstał w celu rozszerzenia ekosystemu produktów wspierających technikę G-SYNC i ma na celu edukowanie konsumentów na temat wyświetlaczy, które oferują odpowiednie parametry zapewniające podstawową obsługę zmiennego odświeżania ekranu (Variable Refresh Rate).

Najnowszy sterownik Game Ready rozszerza listę monitorów zgodnych z techniką G-SYNC o 6 kolejnych modeli:

  1. ACER VG252Q
  2. ACER XV273 X
  3. GIGABYTE AORUS FI27Q
  4. GIGABYTE FI27Q-P
  5. LG 27GL650
  6. LG 27GL63T

W ramach programu G-SYNC Compatible, NVIDIA współpracuje z producentami monitorów, testując poprawność działania modeli obsługujących protokół AdaptiveSync. Monitory, które pozytywnie przejdą wszystkie testy są oznaczane jako „G-SYNC Compatible”.