Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 6 sierpnia 2015, 09:13

autor: Renox

Stellaris – zapowiedź nowej strategii studia Paradox jeszcze dzisiaj

Wygląda na to, że studio Paradox Interactive jeszcze dzisiaj zapowie swoją nową kosmiczną strategię - grę Stellaris. Informacji, które wyciekły za sprawą platformy Steam, jest na razie niewiele, ale wieczorny stream wspomnianej ekipy najprawdopodobniej rozwieje wszelkie wątpliwości.

Dzisiaj o godzinie 20:30 czasu polskiego rozpocznie się stream, na którym studio Paradox Interactive (w ramach tegorocznego gamescomu warto dodać) ma zamiar ujawnić więcej informacji na temat swojego nowego, tajemniczego tytułu. No, w sumie, to już nie tak „tajemniczego”, ponieważ trochę istotnych faktów w kontekście gry wyciekło za sprawą platformy Steam.

Użytkownik Vendrin zamieścił na oficjalnym forum wspomnianego dewelopera kilka stosownych screenów. Dowiadujemy się z nich, że Paradox Interactive pracuje nad Stellaris, dużych rozmiarów grą strategiczną, w której gracze będą mogli eksplorować nie mniejsze przestrzenie kosmiczne. I… niestety to tyle, co w tym momencie jesteśmy w stanie napisać o tym projekcie. Co najwyżej warto wspomnieć jeszcze o istnieniu aktywnej pauzy (widać to na jednym ze screenów), jak również przypuszczalnej dacie premiery, jaka pojawiła się na platformie firmy Valve – 16 lutego 2016 roku.

Czekamy na więcej informacji w sprawie Stellaris. Wieczorna „konferencja” powinna rozwiać wszelkie wątpliwości w tej sprawie.

Stellaris na platformie Steam. Autor: Venderin. - Stellaris – zapowiedź nowej strategii studia Paradox jeszcze dzisiaj - wiadomość - 2015-08-06
Stellaris na platformie Steam. Autor: Venderin.