Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 20 sierpnia 2018, 17:30

autor: Serek

Stellaris zapowiedziane na konsole PlayStation 4 i Xbox One

Studio Paradox Interactive, odpowiedzialne za wydaną w 2016 roku strategię Stellaris, zapowiedziało właśnie jej edycję konsolową. Stellaris: Console Edition trafi na półki sklepowe najpewniej w 2019 roku.

Stellaris ma po trzech latach trafić na konsole. - Stellaris zapowiedziane na konsole PlayStation 4 i Xbox One - wiadomość - 2018-08-20
Stellaris ma po trzech latach trafić na konsole.

Dobra wiadomość dla posiadaczy PlayStation 4 oraz Xboksa One, a zarazem fanów strategii 4X. Dostępna do tej pory tylko na PC gra Stellaris trafi na konsole obecnej generacji jako Stellaris: Console Edition. Taką informację podało dziś studio Paradox Interactive. W przygotowaniu portu ma pomóc firma Tantalus Media, która współtworzyła konwersję Cities: Skylines na PlayStation 4 oraz Xboksa One. Data premiery wydania konsolowego Stellaris nie została jeszcze ujawniona. Oczekujący gracze muszą zadowolić się klasycznym „coming soon”.

Tytułu możemy spodziewać się najprawdopodobniej w 2019 roku. Stellaris: Console Edition ma być w pełni dostosowane do konsolowej rozgrywki oraz do sterowania za pomocą pada. W wersji Deluxe Edition produkcja będzie wzbogacona o dodatki takie jak: Plantoids Species Pack, Leviathans Story Pack oraz Utopia Expansion. Jeżeli ktoś nie zdecyduje się na kupno poszerzonej wersji, będzie mógł dokupić dodatki oddzielnie.

Ciekawe jak twórcy poradzą sobie z przeniesieniem sterowania na kontrolery? - Stellaris zapowiedziane na konsole PlayStation 4 i Xbox One - wiadomość - 2018-08-20
Ciekawe jak twórcy poradzą sobie z przeniesieniem sterowania na kontrolery?

Grywalna wersja Stellaris: Console Edition zostanie udostępniona dla graczy na trwających w dniach 21-25 sierpnia targach gamescom. Wszystkim zainteresowanym, którzy jakimś cudem nie dotrą do Kolonii, pozostaje czekać na kolejne materiały pojawiające się w sieci.

  1. Oficjalna strona Paradox Interactive
GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Stellaris

Stellaris