Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość promocje 6 września 2017, 09:01

autor: Movis

SteamWorld Dig za darmo na Originie

Przygotowania do premiery SteamWorld Dig 2 trwają w najlepsze, a w międzyczasie deweloper postanowił za darmo udostępnić graczom swoją poprzednią platformówkę. W ramach czasowej promocji nieodpłatnie ściągniemy SteamWorld Dig z platformy dystrybucyjnej firmy Electronic Arts, Origin.

Wczoraj dostaliśmy wieści o dacie premiery SteamWorld Dig 2. Praktycznie za jednym zamachem deweloper przygotował dla graczy sporą niespodziankę. Pierwsza część gry – SteamWorld Dig – jest obecnie oferowana za darmo w systemie cyfrowej dystrybucji Origin. Jeśli nie mieliście okazji zapoznać się z tą wciągającą metroidvanią, odrobinę przypominającą legendarnego Motherloada (jeśli dodać by do niego głębszą fabułę i roboty-kowboi), to teraz macie idealny moment.

Po dniu kopania Rusty chętnie wstąpi do saloonu na szklaneczkę oleju. - SteamWorld Dig za darmo na Originie - wiadomość - 2017-09-06
Po dniu kopania Rusty chętnie wstąpi do saloonu na szklaneczkę oleju.

By zaopatrzyć się w swoją kopię, należy udać się pod ten adres lub uruchomić aplikację Origin, po czym kliknąć przycisk „Dodaj do biblioteki” na stronie produktu. Na dysku trzeba zaś przygotować ok. 200 MB wolnego miejsca. Jak zwykle z darmowymi propozycjami od Electronic Arts, lepiej się pośpieszyć. Promocje z serii „On The House” potrafią się bowiem zmieniać bez ostrzeżenia.

SteamWorld Dig jest grą dość urokliwą, a jednocześnie potrafi wciągnąć gracza na długie godziny. Jako napędzany parą robot Rusty gracz zwiedza podziemia pod nieco zapadłym miasteczkiem Tumbletown, próbując odnaleźć pozostałości ludzkiej cywilizacji i rozwiązać zagadkę jej zniknięcia. W miarę postepów w eksploracji, Rusty pomoże podnieść osadę z kolan, wielokrotnie będzie ulepszał swój górniczy arsenał oraz spotka nowych stalowych towarzyszy.

Jeśli część pierwsza wyda się Wam interesująca, przygotujcie się na premierę SteamWorld Dig 2 w tym miesiącu. 21 września gra ukaże się na Switchu, a 27 września na konsolach PlayStation 4 i PS Vita. Dokładna data udostępnienia edycji PC nie jest jeszcze znana, ale najprawdopodobniej wypadnie w podobnych okolicach.

Ostatnia aktualizacja: 2017-09-06

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

SteamWorld Dig

SteamWorld Dig