Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość promocje 18 czerwca 2021, 12:25

Steam, Epic Games Store i GOG - darmowe 5 gier na weekend 18-20 czerwca 2021 roku

Prezentujemy Wam darmowe gry, które możecie odebrać lub przetestować w ten weekend. Wśród nich znajdziecie między innymi Overcooked! 2, Tell Me Why, Absolute Drift i Hell is Other Demons.

Specjalnie dla Was przejrzeliśmy oferty w sklepach dystrybucji cyfrowej i przygotowaliśmy dla Was listę produkcji, które w ten weekend możecie za darmo na stałe przypisać do swoich kont lub wypróbować.

UWAGA: Większość z poniższych promocji jest ograniczona czasowo, więc niektóre oferty mogą być nieaktualne (w zależności od tego, kiedy je oglądasz).

Epic Games Store

Overcooked! 2 – do odebrania za darmo

Overcooked! 2 to kooperacyjna gra kulinarna. Podczas zabawy należy współpracować i rywalizować z innymi, by w przygotowywać potrawy dla Niepożarłych. Tytuł możemy odebrać bezpłatnie do 24 czerwca do godziny 17:00 czasu polskiego. Produkcja posiada polską wersję językową.

 1. Overcooked! 2 w Epic Games Store

Hell is Other Demons – do odebrania za darmo

Hell is Other Demons to platformowa strzelanina, w której naszym zadaniem jest walka z demonami. Tytuł możemy odebrać bezpłatnie do 24 czerwca do godziny 17:00 czasu polskiego. Produkcja nie posiada polskiej wersji językowej.

 1. Hell is Other Demons w Epic Game Store

Microsoft Store

Tell Me Why – do odebrania za darmo

Tell Me Why to epizodyczna przygodówka opracowana przez Dontnod Entertainment. W czasie przygody poznajemy losy bliźniąt – Alyson i Tylera – którzy powracają do rodzinnego miasteczka Delos Crossing, by stawić czoło swojemu trudnemu dzieciństwu i rozwikłać tajemnice z przeszłości. Tytuł możemy odebrać bezpłatnie do 1 lipca na PC, Xboksie One i Xboksie Series X|S. Produkcja nie posiada polskiej wersji językowej.

 1. Tell Me Why w Microsoft Store
 2. Tell Me Why - poradnik do gry

GOG.com

Absolute Drift – do odebrania za darmo

Absolute Drift to gra wyścigowa poświęcona tytułowej dyscyplinie. Tytuł możemy odebrać bezpłatnie do 19 czerwca do godziny 15:00 czasu polskiego. Produkcja nie posiada polskiej wersji językowej.

 1. Absolute Drift na GOG.com

Steam

Muck – premiera gry free-to-play

Muck to nastawiony na rozgrywkę wieloosobową survival. Założenia rozgrywki nie odbiegają tutaj od innych przedstawicieli gatunku – należy zbierać surowce i przerabiać je na narzędzia oraz równego rodzaju konstrukcje. Gra dystrybuowana jest w modelu free-to-play.

 1. Muck na Steamie

Orcs Must Die! 2 – darmowy weekend

Orcs Must Die! 2 to gra akcji z elementami tower defense, w której musimy bronić się przez hordą orków. Przez najbliższe dwa dni każdy zainteresowany może za darmo wypróbować tytuł. Jednocześnie trwa promocja, w ramach której nabędziecie go za 10,79 zł. Produkcja posiada polską wersję językową.

 1. Orcs Must Die! 2 na Steamie
 2. Orcs Must Die! 2 - poradnik do gry

Verdun – darmowy weekend

Verdun to nastawiony na rozgrywki wieloosobowe FPS, osadzony w realiach I wojny światowej. Przez najbliższe dwa dni każdy zainteresowany może za darmo wypróbować tytuł. Jednocześnie trwa promocja, w ramach której nabędziecie go za 28,79 zł. Produkcja posiada polską wersję językową.

 1. Verdun na Steamie

Tannenberg – darmowy weekend

Tannenberg to samodzielne rozszerzenie do Verdun. Akcja ponownie osadzona została w realiach I wojny światowej. Tym razem całość zainspirowana została bitwą pod Tannenbergiem z 1914 roku. Przez najbliższe dwa dni każdy zainteresowany może za darmo wypróbować tytuł. Jednocześnie trwa promocja, w ramach której grę nabędziecie za 28,79 zł. Produkcja posiada polską wersję językową.

 1. Tannenberg na Steamie

PGA TOUR 2K21 – darmowy weekend

PGA TOUR 2K21 to kolejna odsłowa licencjonowanych symulatorów golfowych. Przez najbliższe trzy dni każdy zainteresowany może za darmo wypróbować tytuł. Jednocześnie trwa promocja, w ramach której grę nabędziecie za 88,77 zł. Produkcja nie posiada polskiej wersji językowej.

 1. PGA TOUR 2K21 na Steamie

Więcej ciekawych ofert i promocji na gry, sprzęt i akcesoria dla graczy znajdziesz na naszej specjalnej stronie promocje.gry-online.pl.