Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 18 czerwca 2021, 12:46

ETS 2 z trybem multiplayer Convoy - ruszyła otwarta beta

Ruszyła otwarta beta trybu wieloosobowego Convoy w Euro Truck Simulator 2. Gracze mogą teraz przemierzać Europę wzdłuż i wszerz razem ze swoimi przyjaciółmi.

W SKRÓCIE:
  • Do Euro Truck Simulator 2 trafiła otwarta beta trybu wieloosobowego Convoy.
  • Pozwoli ona na zabawę w maksymalnie osiem osób na raz.
  • Twórcy ostrzegają jednak przed licznymi bugami, które mogą występować w becie.

Do Euro Truck Simulator 2 zawitał w końcu tryb, który kilka dni temu mogli testować gracze American Truck Simulator. Mowa o wieloosobowym wariancie rozgrywki Convoy. Wszyscy zainteresowani posiadacze gry mogą teraz wypróbować nowy tryb w ramach otwartej bety, która wchodzi w skład aktualizacji 1.41.

Convoy pozwoli na równoczesną zabawę maksymalnie ośmiu graczy. Będą oni mogli realizować razem zlecenia w ramach w pełni zsynchronizowanego świata. Wszyscy członkowie grupy doświadczą więc tej samej pogody, ruchu drogowego oraz zdarzeń losowych. Komunikację ułatwi za to czat głosowy (stylizowany na CB radio) oraz tekstowy, a także panel szybkich odpowiedzi.

Twórcy ostrzegają jednak, że zabawa w trybie Convoy wiąże się nadal z pewnymi problemami. Nowy wariant rozgrywki nie został jeszcze ukończony, więc gracze muszą być przygotowani na niedogodności takie jak niedziałające mosty podnoszone oraz błędy AI. Deweloperzy odradzają również stosowanie modów, które mogą popsuć rozgrywkę.

Nie zdradzono, jak długo potrwa beta trybu Convoy. Twórcy poprosili jednak graczy o wsparcie w postaci raportowania wszelkich zauważonych błędów, co pozwoli im na szybsze dopracowanie produkcji.