Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 19 kwietnia 2012, 19:30

Startują otwarte beta-testy MMORPG TERA

Od 19 do 24 kwietnia trwać będą otwarte beta-testy koreańskiego MMORPG TERA. Wszyscy gracze, pragnący przekonać się jak w akcji wygląda ten tytuł, mogą już ściągać klienta z grą.

Startują otwarte beta-testy MMORPG TERA - ilustracja #1

Niemiecka firma Frogster ogłosiła, że od 19 do 24 kwietnia trwać będą otwarte beta-testy gry TERA, koreańskiego MMORPG, którego europejska premiera planowana jest na 3 maja. Aby wziąć w nich udział musimy założyć konto na oficjalnej stronie tytułu, a następnie w panelu zarządzania naszym profilem wybrać przycisk "Enter Code” i wpisać kod "TERABETA". Jeżeli poprawnie wykonamy te czynności, możemy ściągnąć klienta z grą. Warto dodać, że nie jest on mały i waży 24 GB, a przy instalacji będzie wymagał tymczasowo nawet 50 GB wolnego miejsca na dysku twardym komputera. W czasie otwartej bety, Frogster otworzy siedem serwerów: trzy PvE i cztery PvP. Na każdym z nich, gracze będą mogli stworzyć maksymalnie dwie postacie. Wirtualni bohaterowie zdobędą jedynie 32 poziom doświadczenia i zostaną całkowicie wykasowani po 24 kwietnia.

Grę TERA można zamówić przedpremierowo w naszym sklepie internetowym. Kolekcjonerska wersja kosztuje 169,90 zł, za standardową edycję zapłacimy natomiast 109,90 zł.

  1. TERA - pierwsze spojrzenie (PC)
  2. Gramy! – TERA prosto z Berlina!