Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 13 września 2015, 19:54

autor: Góral

StarCraft II: Legacy of the Void - data premiery i intro

Firma Blizzard Entertainment ujawniła datę premiery gry StarCraft II: Legacy of the Void. Wyczekiwana strategia ukaże się na komputerach PC 10 listopada bieżącego roku. Dodatkowo opublikowano efektowne intro produkcji.

W zeszłym miesiącu firma Blizzard Entertainment ujawniła, że strategia StarCraft II: Legacy of the Void, czyli wyczekiwana trzecia odsłona trylogii StarCraft II, ukaże się na komputerach PC w tym roku. Dokładnego terminu premiery wtedy nie zdradzono, ale dziś nadrobiono zaległości. Produkcja zadebiutuje 10 listopada. Przy okazji opublikowano widoczne powyżej intro tytułu, na którym ukazano walkę Protossów z Zergami. Wideo, jak to w przypadku Blizzarda, jest bardzo efektowne i po prostu śliczne, więc zdecydowanie warto się z nim zaznajomić. Jednocześnie trzeba wspomnieć, że do finału trzeciego sezonu World Championship Series dostał się Grzegorz „MaNa” Komincz, który powalczy o tytuł mistrza z Davidem „Lilbowem" Moschetto.

StarCraft II: Legacy of the Void ukaże się 10 listopada - ilustracja #1
StarCraft II: Legacy of the Void ukaże się 10 listopada - ilustracja #2

StarCraft II: Legacy of the Void będzie ostatnią odsłona drugiej części słynnej serii produkcji strategicznych. Trylogia została zapoczątkowana w 2010 roku grą StarCraft II: Wings of Liberty, a trzy lata później doczekaliśmy się StarCraft II: Heart of the Swarm. W nadchodzącej odsłonie pokierujemy Protossami (wcześniej dowodziliśmy Terranami i Zergami) i poznamy kolejne wątki emocjonującej historii.

Zakończenie prac nad Legacy of the Void niekoniecznie będzie oznaczało pożegnanie się Blizzarda z tą serią. Twórcy zdradzili bowiem, że kolejna część z nowymi bohaterami ma bardzo duży potencjał. Niewykluczone więc, że w przyszłości ponownie trafimy do tego uniwersum, a na razie czekamy na premierę ostatniego dodatku do „dwójki”.