Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 5 sierpnia 2015, 09:40

autor: Krzysztof "Renox" Nieradko

Starcraft II: Legacy Of The Void ukaże się jeszcze w tym roku

Firma Blizzard ujawniła, że Starcraft II: Legacy of the Void, finalna odsłona kosmicznej trylogii StarCraft II, zadebiutuje na rynku jeszcze w 2015 roku. Dokładna data premiery gry nie została jednak ogłoszona.

Starcraft II: Legacy Of The Void zadebiutuje jeszcze w 2015 roku. - Starcraft II: Legacy Of The Void ukaże się jeszcze w tym roku - wiadomość - 2015-08-05
Starcraft II: Legacy Of The Void zadebiutuje jeszcze w 2015 roku.

Jeżeli z narastającą niecierpliwością wyczekujecie premiery finalnej odsłony kosmicznej trylogii StarCraft II, mamy dla Was dobre wieści. Firma Blizzard Entertainment poinformowała, że gra Starcraft II: Legacy Of The Void zadebiutuje na rynku w wersji na komputery PC jeszcze w 2015 roku. Dokładna data premiery tego tytułu nie została jednak ujawniona, więc na szczegóły w tej sprawie trzeba będzie nieco poczekać.

W połowie lipca informowaliśmy Was o tym, że omawiana produkcja zadebiutuje zimą, na przełomie 2015 i 2016 roku. Dzisiejsza wiadomość to niewątpliwie radosna nowinka dla fanów cyklu, którzy – jak się okazuje – ponownie wkroczą do świata drugiego StarCrafta już na przestrzeni kilku kolejnych miesięcy.

Warto przypomnieć, że zainteresowani mogą składać także przedpremierowe zamówienia na Starcraft II: Legacy Of The Void. Autorzy przygotowali dwie odrębne wersje – standardową (kosztującą 39,99 euro, czyli około 166 złotych) oraz cyfrową edycję Deluxe (wycenioną na 59,99 euro, co daje około 250 złotych). Co istotne, gra znajduje się teraz w fazie zamkniętych beta testów. Złożenie wspomnianego pre-ordera zapewnia natychmiastowy dostęp do bety trybu wieloosobowego oraz fabularnego prologu.