Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 12 grudnia 2011, 13:17

autor: Hed

Star Wars: The Old Republic przetestowany przez 725 tysięcy graczy

W testach Star Wars: The Old Republic udział wzięło 725 tysięcy osób, w tym sporo graczy z Polski. Tak duże zainteresowanie grą oznacza, że szykuje się huczna premiera.

Star Wars: The Old Republic przetestowany przez 725 tysięcy graczy - ilustracja #1

Tysiące graczy z Polski przetestowało Star Wars: The Old Republic

Testy Star Wars: The Old Republic zakończyły się w związku ze zbliżającą się premierą gry. W becie udział wzięło ponad 725 tysięcy graczy – w tym tysiące graczy z Polski. To spory sukces, bo beta-testy nie trwały długo, a liczba zaproszeń była ograniczona. Zainteresowanie grą studia BioWare jest ogromne, więc 20 grudnia serwery nie będą świeciły pustkami.

Na stronie Star Wars: The Old Republic zarejestrowało się już 2,4 milionów użytkowników, którzy stworzyli w sumie 78 tysięcy gildii (poznaj najciekawsze polskie gildie). Firma Electronic Arts podziękowała polskim fanom za wsparcie i przypomniała, że nabywcy pudełkowej wersji pre-order otrzymają powiadomienia o możliwości wcześniejszego dostępu do serwerów od 13 grudnia.

Wymagania sprzętowe produkcji można sprawdzić tutaj. Koszt miesięcznego abonamentu w grze wyniesie 12,99 euro. Polacy będą mogli kupić Karty Przedpłacone gwarantujące 60 dni zabawy (spodziewana cena takiej karty wynosi 119 zł).

Star Wars: The Old Republic przetestowany przez 725 tysięcy graczy - ilustracja #2

Powyższe wyniki mówią nam tylko jedno – Star Wars: The Old Republic ma szanse zostać największą premierą w gatunku MMO w tym roku. Warto będzie więc dołączyć do zabawy i przemierzyć Galaktykę. Spieszcie się, bo premierowy nakład gry będzie limitowany!

Produkcja studia BioWare rozgrywa się w znanym uniwersum i pozwala wcielić się w bohaterów reprezentujących dwie przeciwne frakcje – Republikę i Imperium Sith. Czeka nas sporo przygód na wielu planetach. Autorzy postawili na wyrazistą fabułę, co jest pewną nowością w grach MMO, ale nie zapomnieli też o typowych atrakcjach znanych z innych przedstawicieli gatunku.

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Star Wars: The Old Republic

Star Wars: The Old Republic