Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 10 kwietnia 2024, 12:29

autor: Adrian Werner

Bogatsze warianty Star Wars Outlaws kosztują niemało. Pudełkowe wydanie wymaga połączenia z internetem do instalacji

Poznaliśmy ceny różnych wydań Star Wars: Outlaws. Dowiedzieliśmy się także o niefortunnym wymogu połączenia z Internetem podczas instalacji, nawet w przypadku wersji pudełkowych gry.

Źródło fot. Ubisoft
i

Wczoraj firma Ubisoft udostępniła zwiastun fabularny Star Wars: Outlaws i ujawniła datę premiery gry. W sieci pojawiły się też dodatkowe informacje na temat tej produkcji i niestety nie wszystkie są pozytywne.

Bez dostępu do internetu nie zainstalujesz gry

Okazuje się, że nawet jeśli kupimy wersję pudełkową gry, to i tak do jej zainstalowania wymagane będzie połączenie z internetem. Taka informacja umieszczona została na okładce produkcji. Warto dodać, że identycznie było w przypadku zeszłorocznego Avatar: Frontiers of Pandora, także opracowanego przez studio Massive.

Na szczęście połączenie z internetem wymagane będzie tylko przy instalacji. Potem możliwa ma być zabawa w trybie offline.

Ceny Star Wars: Outlaws

Ponadto ruszyła przedsprzedaż gry, dzięki czemu poznaliśmy jej ceny.

  1. Standardowe wydanie cyfrowe będzie kosztowało 349 zł na PlayStation 5, 349,99 zł na Xboksie Series X/S oraz 289,90 zł na PC.
  2. Dostępna jest także Edycja Deluxe, która za 529 zł na PS5, 529,99 zł na XSX oraz 439,90 zł na PC oferuje przepustkę sezonową na dodatki oraz możliwość zagrania trzy dni przed oficjalną premierą.
  3. Z kolei Edycja Ultimate za 619 zł na PS5, 617,49 zł na XSX oraz 539 zł na PC oferuje wszystkie atrakcje z wydania Deluxe oraz dodatkowo cyfrowy artbook oraz zestawy przedmiotów „Szelma infiltratorka” oraz „Sabakowa szycha”.

Wersja gry

Cena na PC

Cena na PS5

Cena na XSX

Standardowa

289,90 zł

349,00 zł

349,99 zł

Deluxe Edition

439,90 zł

529,00 zł

529,99 zł

Ultimate Edition

539,90 zł

619,00 zł

617,49 zł

Star Wars: Outlaws zmierza na pecety i konsole Xbox Series S, Xbox Series X oraz PlayStation 5. Gra ukaże się 30 sierpnia tego roku. Osoby z edycjami Ultimate i Deluxe zabawę rozpoczną 27 sierpnia. Gra ukaże się w polskiej kinowej wersji językowej (napisy).

  1. Oficjalna strona gry Star Wars: Outlaws

Ten materiał nie jest artykułem sponsorowanym. Jego treść jest autorska i powstała bez wpływów z zewnątrz. Część odnośników w materiale to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych dodatkowych kosztów, a jednocześnie wspierasz pracę naszej redakcji. Dziękujemy!

Adrian Werner

Adrian Werner

Prawdziwy weteran newsroomu GRYOnline.pl, piszący nieprzerwanie od 2009 roku i wciąż niemający dosyć. Złapał bakcyla gier dzięki zabawie na ZX Spectrum kolegi. Potem przesiadł się na własne Commodore 64, a po krótkiej przygodzie z 16-bitowymi konsolami powierzył na zawsze swoje serce grom pecetowym. Wielbiciel niszowych produkcji, w tym zwłaszcza przygodówek, RPG-ów oraz gier z gatunku immersive sim, jak również pasjonat modów. Poza grami pożeracz fabuł w każdej postaci – książek, seriali, filmów i komiksów.

więcej