Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 20 listopada 2023, 15:29

autor: Zuzanna "ZuzoliK" Domeradzka

Star Wars Jedi: Survivor na PC za 139 zł to dobra alternatywa dla dostępu w EA Play Pro

Fani Gwiezdnych wojen mogą skusić się na zakup Star Wars Jedi: Ocalały na PC. Grę można teraz dorwać poniżej 140 złotych.

Źródło fot. EA
i

Jeżeli zwlekaliście z zakupem Star Wars Jedi: Survivor, to najwidoczniej w końcu nadarzyła się dobra okazja. W niektórych sklepach jest ona dostępna w promocyjnej cenie.

Obecnie Star Wars: Jedi Surviror można dorwać za mniej niż 140 złotych. Należy zaznaczyć, że oferty dotyczą wersji gry na PC (na PS5 ceny kształtują się na poziomie ok. 162-170 zł, a na Xboxach ok. 169 zł). Najczęściej produkcja sprzedawana jest tam w postaci pudełka z kluczem aktywacyjnym, który to należy wykorzystać w aplikacji EA app. Poniżej wymieniliśmy przykładowe oferty.

  1. Star Wars Jedi: Survivor w Media Expert za 139,99 zł
  2. Star Wars Jedi: Survivor w Empik.com za 139,89 zł
  3. Star Wars Jedi: Survivor w RTV Euro AGD za 139 zł

Ponadto w Neonet co rusz gra pojawia się w cenie 129 zł, aczkolwiek albo jest szybko wyprzedawana, albo sklep ma problemy techniczne, gdyż regularnie znika z oferty. Niemniej polecamy Wam zaglądać w to miejsce.

Zakup Jedi: Survivor w takiej cenie jest dobrą alternatywą dla osób, które wolą mieć grę w swojej bibliotece, aniżeli ją tylko „wypożyczać” w ramach subskrypcji EA Play Pro. Ten abonament jest co prawda o połowę tańszy niż wyżej wymienione oferty (miesięcznie kosztuje on 59,90 zł), ale w przypadku zakupu klucza aktywującego grę nie trzeba spieszyć się z jej przechodzeniem przed wygaśnięciem subskrypcji. Warto zaznaczyć, że pokonanie głównego wątku fabularnego powinno zająć około 20 godzin (via HowLongToBeat).

Star Wars Jedi: Survivor zostało dość ciepło przyjęte przez krytyków, ale stan techniczny gry po premierzy był naprawdę zły – za co zresztą przepraszali sami twórcy.

Chociaż tytuł otrzymał od momentu debiutu masę poprawek, to jest wielu graczy, którzy wciąż narzekają na jego optymalizację. Dowodem na to mogą być chociażby recenzje gry na Steamie, gdzie spośród ponad 36 tysięcy opinii tylko 64% jest pozytywnych, chociaż oceny z ostatnich 30 dni są nieco lepsze (70% pozytywnych). Serwis Digital Foundry również donosił niedawno, że optymalizacji produkcji jest daleko do ideału.

Star Wars Jedi: Survivor to kontynuacja gry akcji z 2019 roku o podtytule Upadły zakon, w której ponownie śledzimy losy rycerza Jedi Cala Kestisa i jego droida BD-1. Ocalały jest dostępny na konsolach PS5 i XSX/S oraz PC.

  1. Star Wars Jedi: Survivor – poradnik do gry
  2. Star Wars Jedi: Survivor – strona gry

Ten materiał nie jest artykułem sponsorowanym. Jego treść jest autorska i powstała bez wpływów z zewnątrz. Część odnośników w materiale to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych dodatkowych kosztów, a jednocześnie wspierasz pracę naszej redakcji. Dziękujemy!