Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość promocje 7 stycznia 2021, 17:20

Star Wars Battlefront 2 w przyszłym tygodniu za darmo w Epic Games Store

Od dziś do 14 stycznia na platformie Epic Games Store odbierzemy bezpłatnie grę Crying Suns. W przyszłym tygodniu natomiast zdobędziemy za darmo Star Wars: Battlefront II w Edycji Świątecznej.

Na platformie Epic Games Store pojawiła się pierwsza w tym roku bezpłatna produkcja. Jest nią Crying Suns, czyli taktyczna gra roguelite osadzona w kosmosie. Zainteresowani zdobyciem tytułu mają szansę przypisać go do swoich kont do 14 stycznia, do godziny 17:00. Jednocześnie ogłoszono, że w przyszłym tygodniu za darmo będziemy mogli zdobyć Star Wars: Battlefront II w Edycji Świątecznej.

  1. Crying Suns w Epic Games Store

Crying Suns

Crying Suns to osadzona w realiach science fiction taktyczna gra roguelite. W czasie przygody wcielamy się w klona admirała Ellysa Idaho, którego zadaniem jest zbadanie pozostałości po upadłej przed laty cywilizacji. W tym celu udaje się on na skutą lodem planetę Gehenna. Produkcja spotkała się z ciepłym odbiorem – średnia ocen wersji PC w serwisie Metacritic wynosi 75%.

Star Wars: Battlefront II

Star Wars: Battlefront II to skupiony na rozgrywkach wieloosobowych FPS/TPS osadzony w uniwersum Gwiezdnych wojen. W przeciwieństwie do pierwszej części, gra posiada kampanię fabularną, która osadzona została po zniszczeniu drugiej Gwiazdy Śmierci. Tytuł spotkał się z umiarkowanie ciepłym odbiorem – w serwisie Metacritic średnia ocen wersji PC wynosi 65%.

  1. Star Wars Battlefront 2 - poradnik do gry

Więcej ciekawych ofert i promocji na gry, sprzęt i akcesoria dla graczy znajdziesz na naszej specjalnej stronie promocje.gry-online.pl.

Agnieszka Adamus

Agnieszka Adamus

Na papierze fizyk medyczny. W rzeczywistości jednak humanista, który od dzieciństwa uwielbia gry. Z tą pasją postanowiła spróbować swoich sił w pisaniu dla szerszej publiki. Z GOL-em związana od 2017 roku. Zaczynała od poradników, a teraz tworzy głównie dla newsroomu, encyklopedii i promocji. Samozwańczy specjalista od darmówek. Uwielbia strategie, symulatory, RPG-i i horrory. Ma też słabość do tytułów sieciowych. Spędziła nieprzyzwoicie dużo godzin w Dead by Daylight i Rainbow Six: Siege. Oprócz tego lubi też oglądać filmy grozy (im gorsze tym lepiej) i słuchać muzyki. Największą pasją darzy jednak pociągi.

więcej