Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 12 grudnia 2009, 10:45

autor: Maciej Śliwiński

Star Trek Online również z edycją kolekcjonerską Deluxe

Okazało się, że zapowiedziana w ubiegłym tygodniu edycja kolekcjonerska Star Trek Online nie jest jedyną niespodzianką dla oczekujących na tę produkcję fanów. Atari wspólnie ze studiem Cryptic udostępnią również wersję Digital Deluxe zestawu kolekcjonerskiego.

Okazało się, że zapowiedziana w ubiegłym tygodniu edycja kolekcjonerska Star Trek Online nie jest jedyną niespodzianką dla oczekujących na tę produkcję fanów. Atari wspólnie ze studiem Cryptic udostępnią również wersję Digital Deluxe zestawu kolekcjonerskiego.

Star Trek Online również z edycją kolekcjonerską Deluxe - ilustracja #1

The Star Trek Online Digital Deluxe Edition będzie zawierać przede wszystkim pięć dodatkowych przedmiotów znanych z kinowych produkcji i seriali telewizyjnych bazujących na uniwersum Star Trek. Gracze otrzymają:

  • zestaw trzech klasycznych mundurów Gwiezdnej Floty (żółty, czerwony i niebieski),
  • emotoikonę furii Kirka, znaną z filmu Star Trek: The Wrath of Khan
  • emotoikonę symbolizującą specjalny klingoński toast
  • unikalny prefix identyfikacyjny dla naszego statku
  • Automated Defense Battery, taktyczny moduł zwiększający siłę ognia dowodzonego przez gracza statku.

Dodatkową atrakcją w przypadku cyfrowego wydania kolekcjonerskiego będzie również możliwość pokierowania losami postaci z rasy Trill, będącej oryginalnym połączeniem humanoidów oraz symbiontów. Koegzystencja dwóch gatunków pozwala Trillom na otrzymywanie bonusów do maksymalnie pięciu umiejętności.

The Star Trek Online Digital Deluxe Edition dostępny będzie wyłącznie w cyfrowej dystrybucji. Zamawiać go można za pośrednictwem serwisów Steam, Direct2Drive lub bezpośrednio na witrynie wydawcy gry, Atari. Cyfrowa wersja kolekcjonerskiego zestawu kosztuje 59,99 dolarów, czyli około 170 PLN (cena netto, bez podatku VAT). Jednak jeśli zdecydujemy się na zakup już teraz w przedsprzedaży, otrzymamy gwarantowany dostęp do zaczynającej się w styczniu bety Star Trek Online, płacąc jedynie 5 dolarów (niecałe 15 PLN). Pozostałą kwotę będziemy musieli wydać w momencie premiery tytułu. Niestety, w tej chwili obecnej preorder wersji Digital Deluxe dostępny jest wyłącznie dla mieszkańców Stanów Zjednoczonych i Kanady.

Alternatywą dla wersji Digital Deluxe, jest klasyczna edycja kolekcjonerska Star Trek Online, o której informowaliśmy Was w poprzednim tygodniu. W ramach rozbudowanego wydania pudełkowego, otrzymamy między innymi ekskluzywną wersję podręcznika, czy kompletnie inny zestaw mundurów.

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.