Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość pozostałe 13 listopada 2014, 17:00

Stań na czele rewolucji w konkursie Assassin’s Creed: Unity

Karta graficzna NVIDIA GeForce GTX970 oraz gadżety z serii Assassin’s Creed – do wygrania w naszym najnowszym konkursie Assassin’s Creed: Unity!

Stań na czele rewolucji w konkursie Assassin’s Creed: Unity - ilustracja #1

Wraz z firmami NVIDIA i Ubisoft Polska przygotowaliśmy dla Was konkurs, w którym sami możecie się stać uczestnikami rewolucji, czyli wydarzeń gry Assassin’s Creed: Unity. W ramach nagrody głównej przygotowaliśmy dla Was jedną z najnowszych i najsilniejszych kart graficznych – NVIDIA GeForce GTX970, która z pewnością stanie się niezastąpionym atutem przy rozgrywce w premierową odsłonę asasyńskiej sagi. Poza tym, do zdobycia są również gadżety z serii Assassin’s Creed oraz od firmy Nvidia, takie jak:

  • Figurka Arno, the Fearless Assassin,
  • Zestawy Mega Bloks Collectors Collector Series: Assassin’s Creed,
  • Bluzy Assassin’s Creed: Unity,
  • Gadżety od firmy Nvidia: bluzy, koszulki oraz kubki.

Te nagrody trafią do uczestników, którzy wykażą się największą kreatywnością i pomysłowością w wykonanej pracy konkursowej. Aby wziąć udział w konkursie, należy odwiedzić specjalnie przygotowaną, dedykowaną stronę konkursową oraz wykonać zadanie konkursowe. A zadanie jest następujące – należy wykonać zdjęcie, na którym przedstawiacie siebie jako rewolucjonistę. Nie wolno również zapomnieć o umieszczeniu na zdjęciu symbolu Nvidia Claw, oraz ksywki z własną nazwą użytkownika w portalu Gry-Online w dłoni. Swoje zdjęcia należy umieścić w poście pod stroną konkursową. Wasze prace przyjmujemy do dnia 1 grudnia b.r. włącznie! Pamiętajcie również, że konkurs przeznaczony jest dla osób pełnoletnich. Nie zapomnijcie także o uzupełnieniu wszelkich danych osobowych oraz wyrażeniu zgody na ich przetwarzanie w profilu. Po pozostałe informacje oraz szczegółowy regulamin konkursu, zapraszamy na stronę konkursową.

Zachęcamy do wspólnej zabawy i życzymy powodzenia!