Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
press release Techland Press Release 19 września 2014, 15:31

Stalowa Seria trafia na półki sklepowe. Premiera Space Hulk

Wszystkie tytuły w Stalowej Serii będą dostępne w wersjach na PC w ujednoliconej cenie 49,90 zł. Szykuje się prawdziwa gratka dla kolekcjonerów!

Poniższa wiadomość jest oficjalną informacją prasową producenta/wydawcy/dystrybutora gry i jako taka nie jest lub nie musi być wyrażeniem opinii i stanowiska redakcji gry-online.pl.

Na półki sklepowe trafiła właśnie Stalowa Seria. Wszystkie gry z najnowszej serii Techlandu cechują się ekskluzywnym wydaniem (steelbooki), obejmując zarówno znane i dobrze już przyjęte hity, jak i tytuły premierowe.

I już przy premierze Stalowej Serii, po raz pierwszy w Polsce zostaje wydany Space Hulk – idealna propozycja dla wszystkich miłośników Warhammer 40 000. Jakie jeszcze gry pojawiają się w Stalowej Serii przy jej debiucie? Oto lista tytułów startowych:

  1. Dead Island: Riptide
  2. Space Hulk (premiera w Polsce)
  3. Endless Space
  4. Fallen Enchantress: Legendary Heroes

Do końca 2014 roku pojawią się kolejne gry w Stalowej Serii, o czym będziemy informować w nadchodzących miesiącach. Już teraz możemy jednak zdradzić, że następnym tytułem, jaki uzupełni Stalową Serię zaraz po jej debiucie, będzie Starpoint Gemini 2 – przy swojej światowej premierze!

Stalowa Seria trafia na półki sklepowe. Premiera Space Hulk - ilustracja #1

Wszystkie tytuły w Stalowej Serii będą dostępne w wersjach na PC w ujednoliconej cenie 49,90 zł. Szykuje się prawdziwa gratka dla kolekcjonerów!