Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 28 stycznia 2013, 12:30

Średniowieczna wojna w Chivalry na szczycie. Top 10 Steam (20 - 26 stycznia)

Dzięki darmowemu weekendowi, na Steamie w ubiegłym tygodniu królowali rycerze, czyli Chivalry: Medieval Warfare. Jakie inne tytuły załapały się do pierwszej dziesiątki najlepiej sprzedających się gier w elektronicznej dystrybucji w tej popularnej usłudze?

Przedstawiamy najnowsze notowania listy bestsellerów sieciowej usługi dystrybucji elektronicznej Steam za okres od 20 do 26 stycznia.

Darmowy weekend z Chivalry: Medieval Warfare zrobił swoje. Gra okazała sie najchętniej kupowanym tytułem ubiegłego tygodnia. Na miejscu drugim niedostępny dla Polaków dodatek do Skyrim, a na szóstym nowość - The Cave, wprost od Rona Gilberta, postaci wielce zasłużonej dla branży gier, który wrócił do tego, co potrafi robić najlepiej, czyli odlotowe, pełne czarnego humoru i nietuzinkowych postaci produkcje. Na ósmym wzbudzający sporo kontrowersji wśród fanów Dante, w restarcie serii Devil May Cry.

1.

Chivalry: Medieval Warfare

2.

The Elder Scrolls V: Skyrim - Dragonborn

3.

The Elder Scrolls V: Skyrim

4.

ArmA II: Combined Operations

5.

Euro Truck Simulator 2

6.

The Cave

7.

Far Cry 3

8.

DMC: Devil May Cry

9.

Call of Duty: Black Ops 2

10.

Counter-Strike: Global Offensive

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.