Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 4 lipca 2013, 15:20

autor: Hed

Spintires wyjdzie w Europie i Rosji – gra o ciężarówkach otrzyma zlokalizowane wersje

Spintires, czyli widowiskowy symulator radzieckich ciężarówek, zostanie wydany w Europie i Rosji przez polską firmę IMGN.pro. Produkcja, która została sfinansowana na Kickstarterze, doczeka się lokalnych wersji językowych.

Spintires zostanie wydany w Europie i Rosji w zlokalizowanych wersjach. - Spintires wyjdzie w Europie i Rosji – gra o ciężarówkach otrzyma zlokalizowane wersje - wiadomość - 2013-07-04
Spintires zostanie wydany w Europie i Rosji w zlokalizowanych wersjach.
Spintires:
  • Gra zostanie wydana w Europie i Rosji przez firmę IMGN.pro
  • Produkcja doczeka się lokalnych wersji językowych

Gra Spintires zostanie wydana w Europie i Rosji przez firmę IMGN.pro, która odpowiada za publikację w Polsce takich gier, jak Scania Truck Driving Simulator, czy Euro Truck Simulator 2. Produkcja doczeka się lokalnych wersji językowych i będzie dostępna zarówno w dystrybucji cyfrowej, jak i pudełkowej. Spintires to jedna z ciekawszych gier niezależnych, która powstaje między innymi dzięki wsparciu fanów na Kickstarterze.

Spintires to obiecujący symulator radzieckich ciężarówek, który zachwyca przede wszystkim bardzo rozbudowaną fizyką jazdy. Deweloperzy ze studia Oovee Game wykorzystali silnik Havok i skoncentrowali się na jak najwierniejszym oddaniu wrażeń towarzyszących pokonywaniu off-roadowych tras. Efekty spodobały się graczom na tyle, że przekazali oni na projekt ponad 60 tysięcy funtów na Kickstarterze, by autorzy mogli kontynuować prace.

Twórcy Spintires szykują nie tylko zaawansowany tryb solowy, ale także rozgrywkę multiplayer, w której uczestnicy będą musieli pomagać sobie nawzajem, stosując między innymi wyciągarki lub liny. Oovee Game Studios nie zamyka się na modyfikacje – symulator ma oferować narzędzia do tworzenia własnych map oraz pojazdów. Po więcej informacji na temat Spintires odsyłamy Was na jej oficjalną stronę, gdzie można wesprzeć autorów i zakupić kopię gry.

  1. Oficjalna strona gry Spintires

Spintires wyjdzie w Europie i Rosji – gra o ciężarówkach otrzyma zlokalizowane wersje - ilustracja #2Jeśli film zrobił na Was wrażenie, nie musicie czekać do premiery gry, aby pojeździć ciężarówkami po błocie. Ze strony gry można bowiem ściągnąć „demo technologiczne”, zawierające sporą mapę pełną przeróżnych przeszkód. Wersja demonstracyjna jest dostępna za darmo. Autorzy pracują nad kolejną tego typu próbką gry.