Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 5 marca 2014, 20:16

autor: Kamil "Góral" Zwijacz

Sniper Elite III: Afrika ukaże się 27 czerwca na konsolach i PC

Sniper Elite III: Afrika, wyczekiwana strzelanka TPP, ukaże się 27 czerwca bieżącego roku na konsolach i komputerach osobistych - poinformował deweloper produkcji, studio Rebellion. Niestety nie zaprezentowano przy okazji nowego nagrania z rozgrywką.

Sniper Elite III: Afrika ukaże się 27 czerwca na konsolach i PC - ilustracja #1

Studio Rebellion, deweloper gry Sniper Elite III: Afrika, poinformowało, że wyczekiwana strzelanka TPP ukaże się na konsolach Xbox 360, Xbox One, PlayStation 3, PlayStation 4 i komputerach PC 27 czerwca w Wielkiej Brytanii. W związku z ogłoszeniem daty premiery, rozpoczęto także przedsprzedaż cyfrowej wersji w sklepie Rebellion Gamestore. Tytuł obecnie można kupić za 31,99 euro (około 134 zł), co daje 20% zniżkę, w porównaniu do ceny sugerowanej (39,99 euro). Mimo wszystko lepiej zapoznać się z ofertą rodzimych sprzedawców, którzy PC-towe wersje oferują już od 99,99 zł.

Sniper Elite III: Afrika w skrócie:
  • Trzecia część serii wojennych strzelanek
  • Akcja rozegra się na terenach Afryki
  • Tytuł trafi na rynek 27 czerwca bieżącego roku

W Sniper Elite III: Afrika ponownie wcielimy się w strzelca wyborowego Karla Fishburne’a, który wykonuje rozmaite zadania dla amerykańskich sił zbrojnych. Akcja produkcji rozgrywać ma się w czasach II wojny światowej, jednak tym razem opuścimy Europę i wyruszymy do tytułowej, spalonej słońcem, Afryki.

Rozgrywka sama w sobie nie zmieni się diametralnie, w porównaniu do poprzednich odsłon. W dalszym ciągu naszym zadaniem będzie przedzieranie się przez tereny (do trzech razy większe, niż wcześniej) opanowane przez wrogie siły i eliminowanie kolejnych celów. Podczas rozgrywki wykorzystamy nie tylko nasze celne oko, lecz także umiejętności pozwalające na zastawianie pułapek, odwracanie uwagi i ciche przemykanie koło przeciwników.

Sniper Elite III: Afrika przeniesie nas na Czarny Ląd. - Sniper Elite III: Afrika ukaże się 27 czerwca na konsolach i PC - wiadomość - 2014-03-05
Sniper Elite III: Afrika przeniesie nas na Czarny Ląd.

Zmian doczeka się również kamera rentgenowska, w efektowny sposób prezentująca kule trafiające w ciała obcych żołnierzy. Oprócz tego można liczyć na tryby multiplayer, w tym dwuosobowy co-op w ramach kampanii czy też opcje typu Overwatch i Survival.

Fani serii otrzymają więc tradycyjną kontynuację, pozbawioną wielkich szaleństw, ale usprawniającą znane już elementy. Więcej informacji na temat Sniper Elite III: Afrika znajdziecie w naszej zapowiedzi