Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość pozostałe 5 marca 2014, 17:55

autor: Maciej "Maciej Jałowiec" Jałowiec

Napisz zakończenie historii Thiefa i wygraj 1000 zł oraz strój Garretta!

Zapraszamy do przeczytania ostatniej części naszej odcinkowej opowieści o przygodach Thiefa, a także do wzięcia udziału w konkursie z cennymi nagrodami!

Napisz zakończenie historii Thiefa i wygraj 1000 zł oraz strój Garretta! - ilustracja #1

Dziś opadła kurtyna tajemnicy i nasza opowieść ilustrowana o poczynaniach Thiefa dobiegła końca. Jednakże zabawa jeszcze się nie kończy! Podążając śladem słynnego złodzieja, odwiedźcie stronę http://thief.gry-online.pl/, aby tam zapoznać się z ostatnią częścią opowiadania i – w ramach konkursu z atrakcyjnymi nagrodami – dopisać własną kontynuację tej niezwykłej historii.

Waszą fantazję będziecie musieli jednak zmieścić w zakresie 3000 znaków bez spacji. Pamiętajcie, że jedna osoba może nam podesłać tylko jedną pracę, dlatego uczyńcie swoje dzieło doskonałym pod każdym względem! Zgłoszenia możecie wysyłać do nas do dnia 17 marca 2014 roku włącznie, za pośrednictwem wątku z komentarzami do strony http://thief.gry-online.pl/.

Szczęśliwego zwycięzcę i twórcę najlepszego opowiadania (a być może w przyszłości twórcę kolejnych scenariuszy do gier z uniwersum Thiefa?) poznamy już 21 marca 2014 roku.

Spróbujcie, bo jest o co walczyć! Zwycięzca zgarnia nie tylko nasze uznanie, ale także 1000 zł nagrody oraz niezwykły i jedyny w swoim rodzaju kostium, w którym każde z was będzie mógł poczuć się niczym bohater gry Thief. Strój ten również możecie podziwiać na wspomnianej stronie konkursowej – widać go na zdjęciach ilustrujących opowiadanie.

Napisz zakończenie historii Thiefa i wygraj 1000 zł oraz strój Garretta! - ilustracja #2

Gorąco zachęcamy do współtworzenia opowiadania i życzymy powodzenia przy tworzeniu zakończenia!

Thief to najnowszy tytuł opowiadający o losach złodzieja Garretta, stworzony przez studio Eidos Montreal, które ma w swoim dorobku już kilka innych hitów, takich jak Tomb Raider, czy Deus Ex: Human Revolution. Akcja najnowszej odsłony tej klasycznej skradanki osadzona jest w realiach mrocznego, gotyckiego miasta, zwanego zwyczajnie City, gdzie magia łączy się z parą, a na ulicach króluje zbrodnia. Mistrz złodzei po raz kolejny musi realizować typowe dla swojego fachu zadania – włamania do domów i rezydencji różnych bogaczy, i uwalnianie ich od brzemienia posiadanego bogactwa. Garrett zdobywa nie tylko kosztowności, ale poznaje również rozmaite sekrety skrywane przez zamożnych szlachciców. Podczas standardowej akcji natyka się na dużo poważniejszą aferę…