Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 7 lipca 2014, 12:43

Sniper Elite III: Afrika nie odpuszcza. Top 10 UK (29 czerwca - 5 lipca)

Sniper Elite III: Afrika utrzymał pierwszą pozycję również w drugim tygodniu sprzedaży, co po raz kolejny pokazuje, że gracze spragnieni są snajperskich pojedynków z nieprzyjaciółmi. Sprawdź jakie jeszcze gry trafiły do pierwszej dziesiątki bestsellerów sprzedaży detalicznej w Wielkiej Brytanii.

Drugi tydzień z rzędu snajperskie przygody Karla Fishbourne’a w Afryce Północnej są najchętniej kupowaną grą w pudełku na wyspach brytyjskich. Sniper Elite III: Afrika co prawda straciło w stosunku do poprzedniego notowania 36%, jednak ekipa Rebellion z pewnością ma co świętować. Na miejscu drugim utrzymało się Watch_Dogs (-20%), a na trzecie wspięła się FIFA 14 (+15%).

Zmiany w stosunku do poprzedniej listy są iście kosmetyczne i jedynie 2014 FIFA World Cup Brazil wróciła po krótkiej nieobecności do pierwszej dziesiątki, zyskując o 5% większe zainteresowanie klientów niż przed tygodniem. W pierwszej czterdziestce nie zadebiutował niestety żaden nowy tytuł,

1.

Sniper Elite III: Afrika

2.

Watch_Dogs

3.

FIFA 14

4.

Titanfall

5.

Wolfenstein: The New Order

6.

Call of Duty: Ghosts

7.

EA Sports UFC

8.

2014 FIFA World Cup Brazil

9.

Minecraft: PlayStation 3 Edition

10.

Minecraft: Xbox 360 Edition

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.