Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 2 kwietnia 2015, 17:45

autor: Kamil "Góral" Zwijacz

Skyforge - otwarta beta latem; zobacz nowy zwiastun

Ciekawie zapowiadająca się gra MMORPG Skyforge od twórców Allods Online, doczekała się nowego zwiastuna, głoszącego nadejście otwartych beta testów produkcji. Zabawa rozpocznie się latem bieżącego roku.

Studia Allods Team i Obsidian Entertainment poinformowały, że latem bieżącego roku rozpocznie się otwarta beta gry MMORPG Skyforge. Jednocześnie zdradzono, że w międzyczasie zostanie przeprowadzonych kilka zamkniętych testów, do których zapraszanych będzie coraz więcej chętnych, a ich opinie na temat gry mają być dla deweloperów bardzo cenne. Jeżeli chcecie wziąć udział w zabawie, to zgłosicie się do niej przez oficjalną stronę produkcji. Przypominam również, że gwarantowany dostęp do rozgrywki mają osoby, które skuszą się na jeden z pakietów Founder’s Pack - ich ceny zaczynają się od 17,99 euro (około 73 zł). Powyżej natomiast obejrzycie efektowny zwiastun opublikowany przy okazji dzisiejszego ogłoszenia.

W Skyforge wcielamy się ludzi obdarzonych boską mocą. - Skyforge - otwarta beta latem; zobacz nowy zwiastun - wiadomość - 2015-04-02
W Skyforge wcielamy się ludzi obdarzonych boską mocą.
Skyforge w skrócie:
  • Gatunek: MMORPG
  • Deweloper: Allods Team / Obsidian Entertainment
  • Wydawca: My.com
  • Platformy sprzętowe: PC-ty
  • Data premiery: otwarta beta rozpocznie się latem 2015 roku

Przypominam, że Skyforge to nowa produkcja twórców Allods Online, których wspomaga ekipa zasłużonego Obsidian Entertainment (South Park: Kijek Prawdy, Pillars of Eternity itd.). Gracze wcielają się w niezwykłych ludzi, dysponujących boską cząstką, którą oczywiście rozwijamy i wykorzystujemy podczas niezliczonych starć z obcymi najeźdźcami. Ciekawą cechą produkcji jest możliwość zmieniania wyglądu oraz umiejętności postaci w dowolnej chwili, natomiast rozgrywka jest efektowna i stosunkowo prosta do nauczenia. Więcej na ten temat przeczytacie w naszej niedawnej zapowiedzi.

Skyforge - otwarta beta latem; zobacz nowy zwiastun - ilustracja #3Allods Team to rosyjski deweloper będący częścią firmy Mail.Ru Games. Studio funkcjonowało wcześniej jako Nival Online oraz Astrum Nival, jednak w 2011 roku zmieniono nazwę. W zespole znajdują się ludzie, którzy współpracowali przy takich tytułach jak Evil Islands, Etherlords, Silent Storm i Heroes of Might and Magic V.