Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 5 lutego 2013, 11:10

autor: Marcin "Sarge" Skierski

Skradanka czy strzelanina? Film z rozgrywką w Splinter Cell: Blacklist

W sieci pojawił się film prezentujący rozgrywkę w grze Tom Clancy's Splinter Cell: Blacklist. Materiał został wzbogacony o wywiad serwisu VG247 z jednym z twórców nadchodzącej produkcji studia Ubisoft Toronto.

Serwis VG247 opublikował wideo-wywiad z Davidem Footmanem, jednym z dyrektorów biorących udział w pracach nad grą Tom Clancy’s Splinter Cell: Blacklist. Materiał został wzbogacony o niepublikowane wcześniej fragmenty rozgrywki.

Rozmówca opowiada o poszczególnych aspektach rozgrywki oraz zachowaniu balansu pomiędzy odpowiednią ilością skradania, akcji i wykorzystywania gadżetów. Wbrew pierwotnym obawom, seria nie powinna nagle zmienić się w strzelaninę i także miłośnicy dyskretnego podejścia do tematu powinni znaleźć coś dla siebie. Pokazuje to zresztą powyższy materiał, na którym Sam Fisher rozprawia się z wieloma przeciwnikami pozostając niezauważonym.

Tom Clancy’s Splinter Cell: Blacklist to kolejna odsłona popularnego cyklu skradanek, która zadebiutuje na rynku 20 sierpnia bieżącego roku. Tworzeniem produkcji zajmuje się studio Ubisoft Toronto, przygotowując swoje dzieło z myślą o PC, PlayStation 3 oraz Xboksie 360. W naszym kraju gra zostanie wydana przez rodzimy oddział firmy Ubisoft, prawdopodobnie w polskiej kinowej wersji językowej (napisy).