Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 5 lutego 2013, 10:48

autor: luckie

Dwa pierwsze odcinki dziennika dewelopera Silent Hunter Online (polskie napisy)

Zapraszamy do obejrzenia dwóch pierwszych odcinków dziennika dewelopera Silent Hunter Online z polskimi napisami. Dzięki nim poznacie podstawowe mechanizmy rozgrywki na przykładzie ataku na konwój oraz otrzymacie kilka wskazówek co do zarządzania okrętami.

Powyższe filmy prezentują kilka najważniejszych elementów rozgrywki w Silent Hunter Online. Twórcy wyjaśniają m.in. jak przeprowadzić skuteczny atak na wrogi konwój oraz w jaki sposób zarządzać swoimi okrętami podwodnymi.

Wetarani serii Silent Hunter (i zawodowi marynarze) dobrze wiedzą, że niezauważone podpłynięcie w pobliże wroga to połowa sukcesu w bitwie. Reszta zależy od naszej cierpliwości. Jako kapitanowie łodzi podwodnych nie możemy pozwolić sobie na wystrzelenie torpedy zaraz po namierzeniu wroga. Konieczne jest dokonanie niezbędnych kalibracji, by oszacować trajektorię pocisku. Na szczęście grając w Silent Hunter Online nie będziemy musieli osobiście przeprowadzać żmudnych obliczeń – zajmie się tym odpowiedni oficer. Podobnie jak każdy członek załogi, będzie on mógł awansować na kolejne poziomy doświadczenia.

Równie ważne, jak skuteczne manewry na otwartym morzu, jest dobre przygotowanie naszej floty. W Silent Hunter Online chwycimy za stery różnych rodzajów U-Bootów. Będziemy mogli sami skonstruować okręty podwodne i wybrać ich wyposażenie, a następnie je ulepszać. Gdy nasze stado stalowych wilków będzie już gotowe, wypłyniemy na podbój oceanu.

Gratulation, Herr Kapitän! - Dwa pierwsze odcinki dziennika dewelopera Silent Hunter Online (polskie napisy) - wiadomość - 2013-02-05
Gratulation, Herr Kapitän!

Wszystko to zrobimy z poziomu przeglądarki – gra do działania nie będzie wymagała instalacji i, co więcej, ma być całkiem darmowa (poza ewentualnym systemem mikropłatności). Jak widać na filmach, większość ekranów jest dwuwymiarowa, ale peryskop umożliwi oglądanie trójwymiarowych animacji tego, co dzieje się na powierzchni oceanu (w tym wrogich statków, w które właśnie trafiła torpeda).

Nie ogłoszono jeszcze daty premiery Silent Hunter Online, ale jeśli nie możecie się doczekać, by objąć dowodzenie nad własnym stadkiem U-Bootów, wciąż istnieje możliwość zgłoszenia swojej chęci uczestnictwa w zamkniętej becie gry. Wystarczy podać swój adres e-mail na oficjalnej stronie produkcji i liczyć na to, że zostaniemy wybrani na testerów.

Dwa pierwsze odcinki dziennika dewelopera Silent Hunter Online (polskie napisy) - ilustracja #4Silent Hunter Online to szósta odsłona osadzonego w realiach II wojny światowej cyklu symulatorów łodzi podwodnych i pierwsza, która będzie rozpowszechniana w modelu free-to-play. Produkcją gry zajmuje się studio Ubisoft Blue Byte. Poprzednia część serii spotkała się z chłodnym przyjęciem graczy, co w znacznym stopniu spowodowane było kontrowersyjnymi zabezpieczeniami antypirackimi. Być może miało to wpływ na sposób dystrybucji kolejnego Silent Huntera – przeglądarkowej gry nikt nie ukradnie, a i zabezpieczenia nie są aż tak dotkliwe.

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Silent Hunter Online

Silent Hunter Online