Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość pozostałe 13 listopada 2013, 18:20

autor: Maciej Jałowiec

S.K.I.L.L.: Special Force 2 - zobacz zwycięską pracę konkursową i weź udział w turnieju e-sportowym

Dobiegł końca konkurs dotyczący gry S.K.I.L.L.: Special Force 2. Dziękujemy uczestnikom za udział i zapraszamy zarówno do lektury zwycięskiej pracy, jak i do udziału w kolejnym turnieju dotyczącym wspomnianej gry.

S.K.I.L.L.: Special Force 2 - zobacz zwycięską pracę konkursową i weź udział w turnieju e-sportowym - ilustracja #1

Dobiegł końca konkurs dotyczący gry S.K.I.L.L.: Special Force 2. Serdecznie dziękujemy uczestnikom naszej zabawy za udział. Poniżej mamy przyjemność zaprezentować zwycięską pracę i zaprosić do kolejnego turnieju dotyczącego wspomnianej gry.

Przypominamy, że w tym miesiącu na specjalnie przygotowanej stronie konkursowej zamieściliśmy informację o zabawie dotyczącej S.K.I.L.L.: Special Force 2. Zadanie konkursowe polegało na opracowaniu (w formie graficznej z tekstowym opisem) taktyki pozwalającej wygrać starcie z wrogą drużyną w trybie Team Deathmatch. Zwycięską pracę użytkownika DeathDealer221092, jak i taktyki laureatów nagród dodatkowych, znajdziecie na tej liście. Gratulujemy!

Nagrodami w konkursie były egzemplarze broni AirSoftowej – główną nagrodą była replika karabinu M4, a dodatkowymi – pistolety maszynowe MP5. Ponadto, wszyscy zwycięzcy otrzymali zaproszenie do Krakowa na udział w emocjonującej bitwie ASG, która odbędzie się 16 listopada.

Zmagania związane z grą nie dobiegły jeszcze końca. Wydawca S.K.I.L.L.: Special Force 2, firma Gameforge, w ramach kooperacji z Electronic Sports League pragnie zaprosić graczy do udziału w pucharowych rozgrywkach Allstars 2013, pierwszego oficjalnego wirtualnego turnieju e-sportowego wspomnianej gry. Zawody rozpoczną się 24 listopada, natomiast finał zaplanowano na 22 grudnia bieżącego roku. Dla zwycięzców przygotowano nagrody pieniężne o łącznej wartości 1000 EUR, sprzęt firmy Roccat oraz wirtualne przedmioty w S.K.I.L.L.: Special Force 2. Więcej na temat turnieju, w tym namiary na formularz rejestracyjny, znajdziecie pod adresem http://pl.skill.gameforge.com/news/43/kto-zdobedzie-tytul-skill-allstar-2013.

Jeszcze raz dziękujemy za udział w zabawie i zapraszamy do kolejnych konkursów na GRYOnline.pl!