Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikAkcjiPC
Okładka S.K.I.L.L.: Special Force 2 (PC)

S.K.I.L.L.: Special Force 2 PC

Sieciowa strzelanina FPP oparta na modelu biznesowym free-to-play. Walczymy w kilku trybach rozgrywki na mapach przeznaczonych dla maksymalnie szesnastu graczy.

Akcji | FPP | zagraj za darmo | współczesne konflikty | FPS | kooperacja | MMO | strzelanki

PC Windows
Okładka S.K.I.L.L.: Special Force 2 (PC)

producent: Dragonfly

wydawca: Gameforge AG

wydawca PL: Gameforge AG

Strona oficjalna

Polskie napisyPolskie napisy

Angielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

data premiery gry w wersji PC:

13września2013

13września2013

pudełko PL

Kolekcja gier
Obserwuj grę

S.K.I.L.L.: Special Force 2 to wojenna strzelanina w konwencji FPP, którą opracowało studio Dragonfly, zaś wydało Gameforge AG odpowiedzialne za przeglądarkowe gry z OGame i Bitefight na czele. Produkcja jest oparta na modelu biznesowym free-to-play, a więc nie ma potrzeby uiszczania żadnych opłat za rozgrywkę.

Jest to drużynowy FPS przeznaczony dla maksymalnie szesnastu graczy, bawiących się w kilku rozbudowanych trybach zabawy - począwszy od najbardziej standardowych, takich jak Deathmatch, gdzie każdy jest celem każdego, i jego drużynową wariację, przez Survival, który polega na przetrwaniu trzydziestu fal przeciwników razem z trzema innymi graczami, a skończywszy na Seizure czy Escape. W pierwszym z nich dwie drużyny ścierają się ze sobą, ale przede wszystkim należy, w zależności od tego, po której stronie się opowiedzieliśmy, ochraniać lub zdobyć tajne dane. Natomiast w ostatnim z wymienionych trybów jeden z zespołów ma na celu aktywować dwie radiostacje i dostać się do obszaru ewakuacyjnego w trzydzieści sekund, a drugi musi przeszkodzić wrogowi w wykonaniu tego zadania. Część modułów rozgrywki przeznaczona jest do kooperacji dla maksymalnie czterech graczy.

Produkcja odwzorowała współczesne uzbrojenie, wśród którego znajdziemy taką broń, jak strzelby, karabiny maszynowe czy wyborowe. Wyposażenie postaci można samodzielnie dobierać – gra oferuje możliwość zamontowania różnych dodatków, takich jak tłumik czy celowniki. Dodatkowo opracowano funkcje przygotowane specjalnie dla klanów oraz rozgrywek eSportowych – autorzy gry postarali się dostosować opcje w tytule do obecnych wymogów graczy.

S.K.I.L.L. napędza trzecia generacja silnika Unreal Engine – grafika prezentuje się przyzwoicie, jak na produkcję typu free-to-play. Dzięki nowoczesnemu engine’owi twórcom udało się odpowiednio odwzorować teren współczesnego konfliktu, jednostki specjalne z różnych regionów świata czy obecnie używane przez żołnierzy wyposażenie.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer:   Internet     Liczba graczy: 1-16  

Ocena czytelników: 7,7 / 10 na podstawie 589 głosów czytelników.

Oczekiwania czytelników przed premierą: 7.8 / 10 na podstawie 39 głosów czytelników.

Gry podobne do S.K.I.L.L.: Special Force 2

Wymagania wiekowe S.K.I.L.L.: Special Force 2

odpowiednia dla każdego wieku

S.K.I.L.L.: Special Force 2 - zobacz zwycięską pracę konkursową i weź udział w turnieju e-sportowym
S.K.I.L.L.: Special Force 2 - zobacz zwycięską pracę konkursową i weź udział w turnieju e-sportowym

wiadomość13 listopada 2013

Dobiegł końca konkurs dotyczący gry S.K.I.L.L.: Special Force 2. Dziękujemy uczestnikom za udział i zapraszamy zarówno do lektury zwycięskiej pracy, jak i do udziału w kolejnym turnieju dotyczącym wspomnianej gry.

Opracuj taktykę do S.K.I.L.L.: Special Force 2, wygraj broń AirSoftową i weź udział w bitwie ASG
Opracuj taktykę do S.K.I.L.L.: Special Force 2, wygraj broń AirSoftową i weź udział w bitwie ASG

wiadomość4 listopada 2013

Zapraszamy do konkursu, w którym możecie sprawdzić się jako taktycy i wziąć udział w emocjonującej bitwie AirSoftowej. Dla najlepszych przygotowaliśmy dosłownie wystrzałowe nagrody!

S.K.I.L.L.: Special Force 2 – rozdajemy klucze do zamkniętej bety
S.K.I.L.L.: Special Force 2 – rozdajemy klucze do zamkniętej bety

wiadomość9 sierpnia 2013

Serwis gry-online.pl rozdaje swoim czytelnikom kody umożliwiające udział w zamkniętej becie S.K.I.L.L.: Special Force 2 – wojennego FPS-a wieloosobowego. Zgarnij własny klucz, zanim zrobią to inni!