Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość pozostałe 4 listopada 2013, 18:35

autor: Maciej "Maciej Jałowiec" Jałowiec

Opracuj taktykę do S.K.I.L.L.: Special Force 2, wygraj broń AirSoftową i weź udział w bitwie ASG

Zapraszamy do konkursu, w którym możecie sprawdzić się jako taktycy i wziąć udział w emocjonującej bitwie AirSoftowej. Dla najlepszych przygotowaliśmy dosłownie wystrzałowe nagrody!

Opracuj taktykę do S.K.I.L.L.: Special Force 2, wygraj broń AirSoftową i weź udział w bitwie ASG - ilustracja #1

Wraz z firmą Gameforge zapraszamy Was serdecznie do udziału w konkursie dotyczącym gry akcji Free To Play zatytułowanej S.K.I.L.L.: Special Force 2. Z okazji niedawnej premiery polskiej wersji, przygotowaliśmy dla Was zabawę, w której możecie sprawdzić się jako taktycy i wziąć udział w najprawdziwszym starciu z użyciem replik broni palnej.

Na specjalnie przygotowanej stronie konkursowej znajdziecie do pobrania mapę jednej z plansz umiejscowionych w S.K.I.L.L.: Special Force 2. Waszym zadaniem jest opracowanie (w formie graficznej z tekstowym opisem) taktyki pozwalającej wygrać starcie z wrogą drużyną w trybie Team Deathmatch. Szczegółowe wymogi dotyczące prac konkursowych znajdziecie na wspomnianej stronie, podobnie jak dodatkowe informacje na temat nagród.

Nagrodami w konkursie są wycieczki do Krakowa, połączone z udziałem w emocjonującej bitwie ASG. Ponadto, zwycięzcy otrzymają nagrody rzeczowe w postaci uzbrojenia wykorzystywanego w AirSofcie – do laureata z pierwszego miejsca powędruje replika karabinu M4, zaś pozostali nagrodzeni uczestnicy otrzymają repliki pistoletów maszynowych MP5.

Na Wasze zgłoszenia czekamy do 11 listopada 2013 włącznie. Po tym czasie jury wybierze zwycięzców, których lista (wraz ze zwycięskimi pracami) zostanie opublikowana na stronie konkursowej w dniu 12 listopada 2013. Bitwa ASG odbędzie się 16 listopada (sobota), więc biorąc udział w zabawie, upewnijcie się że będziecie w stanie przybyć do Krakowa w weekend 16-17.11.

Zapraszamy do udziału w konkursie i życzymy wiele zabawy przy opracowywaniu taktyk. Powodzenia!