Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 17 września 2013, 09:02

autor: Góral

Silent Hunter Online - ruszyły otwarte beta testy

Firma Ubisoft, wydawca gry Silent Hunter Online, uruchomiła otwarte beta testy przeglądarkowego symulatora okrętu wojennego. Gra dostępna jest za darmo na oficjalnej stronie.

Wystartowały otwarte beta testy gry Silent Hunter Online – poinformował wydawca produkcji, firma Ubisoft. By rozpocząć wojenne zmagania wraz z innymi graczami, wystarczy tylko zarejestrować się na oficjalnej stronie tytułu.

Silent Hunter Online w skrócie:
  • Przeglądarkowy symulator wojennego okrętu podwodnego
  • Produkcja dostępna dla wszystkich zainteresowanych w ramach otwartych beta testów
  • Gra oparta na modelu biznesowym free-to-play z systemem mikropłatności

Z okazji udostępnienia gry wszystkim zainteresowanym osobom, francuski koncern opublikował powyższy zwiastun, wyjaśniający podstawowe założenia Silent Hunter Online. Jest to przeglądarkowa symulacja okrętu podwodnego, więc zadaniem gracza jest sterowanie maszyną i uczestniczenie w rozmaitych misjach.

Podczas zabawy należy uwzględniać szereg czynników, w tym między innymi zmienne warunki pogodowe, w dużym stopniu wpływające na przebieg zadania (mgła ograniczająca widoczność po wynurzeniu się, wzburzone morze, itd.). Wszystkie misje da się rozgrywać zarówno samemu, jak i współpracując z innymi osobami, tworząc tak zwane „wilcze stada”. Do tego wszystkiego dochodzą prawdziwe okręty, a całość napędzana jest przez technologię Flash 11.

Tytuł oparto na modelu biznesowym free-to-play. Twórcy ze studia Blue Byte oferują więc swój projekt za darmo, ale znajdziemy w nim system mikropłatności. W sklepie gry można nabyć wirtualne złoto, którego ceny zaczynają się od 15 zł za 600 sztuk, aż do 14400 sztuk za 250 zł. Więcej informacji dotyczących Silent Hunter Online znajdziecie na oficjalnej stronie produkcji, a także w naszej zapowiedzi.

Silent Hunter Online dostępny jest w przeglądarkach internetowych. - Silent Hunter Online - ruszyły otwarte beta testy - wiadomość - 2013-09-17
Silent Hunter Online dostępny jest w przeglądarkach internetowych.
GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Silent Hunter Online

Silent Hunter Online