Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 17 września 2013, 08:46

autor: Hed

Grand Theft Auto V w sklepach – mamy pierwsze materiały z gry

GTA V trafiło do polskich sklepów po nocnej premierze, która odbyła się w dziesiątkach sklepów. W tym tygodniu będziemy mieli dla Was mnóstwo materiałów z gry studia Rockstar – filmy, poradnik, recenzję i nie tylko. Pierwszy z nich jest już dostępny na łamach tvgry.pl.

GTA V jest w sklepach – czy trzeba dodawać coś więcej? - Grand Theft Auto V w sklepach – mamy pierwsze materiały z gry - wiadomość - 2013-09-17
GTA V jest w sklepach – czy trzeba dodawać coś więcej?

Nocna premiera Grand Theft Auto V w Polsce odbyła się bez zamieszek i płonących sklepów – a przynajmniej nie dotarły do nas informacje o podobnych ekscesach. Mimo tego, nie ma wątpliwości, że gra firmy Rockstar jest jedną z najważniejszych w tym roku. Najdroższą, największą i najlepiej ocenianą, jak wskazują doniesienia. Długo czekaliśmy na to, żeby wrócić do zwichrowanego, prześmiewczego uniwersum, by jeszcze raz dać się porwać charakterystycznej rozgrywce.

Grand Theft Auto V wychodzi dzisiaj w wersji na dwie popularne konsole: PlayStation 3 i Xbox 360. Przeniesienie gry na pecety wciąż stoi pod znakiem zapytania, bo Rockstar nie potwierdził takich planów. Pamiętamy, że fani zorganizowali w tej sprawie petycję, pod którą podpisało się prawie 400 tysięcy osób. Cena sugerowana wydań konsolowych wynosi 229,90 zł. W sprzedaży jest też edycja kolekcjonerska, za którą trzeba zapłacić około 559,99 zł.

Na premierę GTA V czekaliśmy także w redakcyjnym gronie. Efekty możecie zobaczyć już teraz - na łamach tvgry.pl opublikowaliśmy wideo pokazujące kilkanaście minut z gry. To dopiero początek, bo w tygodniu premierowym przygotujemy naprawdę sporo materiałów. W planach jest między innymi gigantyczny i dokładny poradnik do GTA V - pierwsze efekty będzie można zobaczyć za parę dni. Chcemy zbadać każdy zakamarek Los Santos i wycisnąć z gry, co się da.

Jednym z naszych pomysłów jest próba odszukania smaczków, easter eggów, żartów i nawiązań popkulturowych w GTA V. Nie ma wątpliwości, że Rockstar ukrył ich w grze całe tuziny. W czwartek opublikujemy podsumowanie tych poszukiwań, w których zresztą możecie wziąć udział. Zachęcamy Was do szukania takich elementów w nowym dziele Rockstara i przesyłanie nam znalezisk - kontaktujcie się z nami przez maila redakcja@gry-online.pl.

Oczywiście w planach jest również recenzja, chociaż w tym przypadku zaznaczamy, że w przeciwieństwie do zachodnich mediów nie mieliśmy wcześniejszego dostępu do gry i rozpoczynamy zabawę razem z Wami. Zamierzamy przygotować obszerny tekst w późniejszej części tygodnia – zanim to nastąpi, pojawią się wstępne wrażenia z rozgrywki. Tekstu podsumowującego pierwszych parę godzin zabawy spodziewajcie się już jutro.

  1. Kup najtaniej Grand Theft Auto V
  2. Oficjalna strona GTA V

Grand Theft Auto V to najnowsza odsłona serii sandboksowych gier akcji od firmy Rockstar. Deweloper słynie z gier drogich, ambitnych, obszernych i prześmiewczych. Tym razem uniwersum będące satyrą na Stany Zjednoczone odwiedzimy u boku trzech postaci – gangsterów, którzy podejmują współpracę. Płynna możliwość zmiany między bohaterami ma dać większą swobodę działania. GTA V wychodzi dzisiaj w wersji na Xboksa 360 i PlayStation 3 w polskiej kinowej wersji językowej.

Aktualizacja: Poniżej nasz kolejny materiał z GTA V - Michael i Franklin w akcji!

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Grand Theft Auto V

Grand Theft Auto V