Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 13 marca 2013, 11:03

autor: Kamil "Góral" Zwijacz

Shadowrun Returns - ponowne spojrzenie na rozgrywkę. Tym razem po polsku

Przetłumaczyliśmy dla Was niedawny, prawie 20-minutowy zapis rozgrywki z gry Shadowrun Returns. Nagranie przedstawia wszystkie najważniejsze elementy gameplayu i oparte jest na wersji alfa nadchodzącej produkcji.

Kilka dni temu na naszych łamach mieliście okazję przyjrzeć się bliżej zapisowi rozgrywki z wersji alfa gry Shadowrun Returns. Dzisiaj mamy dla Was to samo wideo, tyle że uzupełnione o napisy w rodzimym języku.

Na powyższym materiale możemy dokładnie przyjrzeć się rozgrywce, dialogom i systemowi walki. Wszystko, co widzimy na ekranie zostało stworzone w edytorze Shadowrun Returns, który dostaniemy wraz z pełną wersją gry.

O Shadowrun Returns po raz pierwszy napisaliśmy na początku kwietnia zeszłego roku, kiedy to rozpoczęła się zbiórka pieniędzy na Kickstarterze. Wymaganą kwotę 400 tys. dolarów uzyskano w 28 godzin, a cała akcja zakończyła się sumą blisko 2 mln dolarów. Gra zadebiutuje na rynku latem bieżącego roku.

Shadowrun Returns to projekt sfinansowany na serwisie Kickstarter, oparty na licencji stołowej gry fabularnej – Shadowrun. W pracach bierze udział Jordan Weisman, osoba współtworząca oryginał i założyciel wydawnictwa FASA (Shadowrun, BattleTech). Gra powstaje w studiu Harebrained Schemes.