Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 8 marca 2013, 17:41

autor: Ender

Shadowrun Returns – 19-minutowy gameplay z wersji alfa

W sieci pojawił się 19-minutowy film, na którym twórcy Shadowrun Returns prezentują najważniejsze elementy rozgrywki pochodzące z wersji alfa tytułu. Zobaczymy w działaniu turowy system walki oraz to, jaki wpływ na przebieg potyczek będzie miało wykorzystanie różnej strategii i umiejętności.

Twórcy ze studia Harebrained Schemes, odpowiedzialni za stworzenie tradycyjnego cRPG Shadowrun Returns, którego produkcja została sfinansowana dzięki serwisowi Kickstarter, opublikowali w sieci ponad 19-minutowy film prezentujący zapis rozgrywki. Klip został przygotowany w oparciu o wersję alfa tytułu i pozwala nam zapoznać się z większością najważniejszych cech gry.

Deweloperzy postawili duży nacisk na pokazanie w jaki sposób będzie funkcjonował turowy system walki. Zobaczymy więc potyczki zarówno z wykorzystaniem tradycyjnej broni jak i różnego rodzaju umiejętności oraz czarów. Przekonamy się także jak wyglądają dialogi oraz jak na ich przebieg wpływają atrybuty uczestniczących w nich bohaterowi. Film jest tez świetną okazją, by bliżej przyjrzeć się oprawie graficznej oraz animacjom postaci. Warto jeszcze dodać, że we wpisie na oficjalnej stronie Harebrained Schemes znajdziemy dodatkowe komentarze dotyczące opublikowanego gameplayu. Premiera Shadowrun Returns będzie miała miejsce latem tego roku.

  1. Zapowiedź – Shadowrun Returns - koktajl cyberpunka i fantasy w turowym wydaniu
  2. Oficjalna strona Harebrained Schemes