Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 21 lipca 2017, 09:37

autor: Kamil "Góral" Zwijacz

Shadow Warrior: Special Edition z 2013 roku dostępny za darmo

Do jutra do godziny 19:00 w sklepie Humble Store rozdawany jest za darmo Shadow Warrior: Special Edition z 2013 roku od polskiego studia Flying Wild Hog.

Studio Flying Wild Hog oraz sklep Humble Store postanowiły sprawić graczom miłą niespodziankę, w sam raz na weekend. Do jutra do godziny 19:00 możecie bowiem za darmo pobrać PC-towe Shadow Warrior: Special Edition z 2013 roku. Tytuł ma już kilka lat na karku, ale to w dalszym ciągu świetna gra akcji, w której wcielamy się w wojownika Lo Wanga, wynajętego przez korporację Zilla Enterprises w celu odnalezienia legendarnego ostrza. Oczywiście sprawy nie idą po jego myśli i bohater musi sobie poradzić z demonami, które posyłamy z powrotem w zaświaty przy pomocy broni palnej i białej. Swego czasu tytuł zebrał naprawdę niezłe opinie w mediach (w tym i u nas), więc jeżeli jeszcze jakoś udawało się go omijać, to czas wreszcie się przełamać i „kupić” Shadow Warriora.

Shadow Warrior to kawał brutalnej i satysfakcjonującej produkcji. - Shadow Warrior: Special Edition z 2013 roku dostępny za darmo - wiadomość - 2017-07-21
Shadow Warrior to kawał brutalnej i satysfakcjonującej produkcji.
Shadow Warrior w skrócie:
  1. gra akcji FPP z 2013 roku;
  2. dostępna na komputerach osobistych i konsolach PlayStation 4 i Xbox One;
  3. do jutra dostępna za darmo na PC-tach.

Jeżeli spodoba się Wam jedynka, to pamiętajcie, że od października 2016 roku na PC-tach dostępna jest część druga, która w maju bieżącego roku wylądowała na konsolach Xbox One i PlayStation 4. W Shadow Warrior 2 poznajemy kolejne przygody Lo Wanga. Akcja rozgrywa się pięć lat po wydarzeniach z części pierwszej, a wojownik wplątuje się w nową aferę, ratując pewną kobietę, odpowiedzialną za stworzenie pożądanego narkotyku. W praktyce sprowadza się to oczywiście do szlachtowania przeciwników na kawałki, ale deweloperzy zatroszczyli się o sporo zmian względem jedynki, w tym dość rozbudowane elementy RPG.