Filmomaniak.pl Newsroom Filmy Seriale Obsada Netflix HBO Amazon TvFilmy
Wiadomość filmy i seriale 25 sierpnia 2020, 12:22

autor: Karol Laska

Serial HBO od twórcy Obcego z nowym zwiastunem

W sieci pojawił się drugi zwiastun serialu Wychowane przez wilki, tworzonego z myślą o platformach HBO Max oraz HBO GO. Może być to jedna z najciekawszych premier najbliższych miesięcy.

Serial HBO od twórcy Obcego z nowym zwiastunem - ilustracja #1
Nieco ponad tydzień do oficjalnej premiery.

Pierwszy trailer serialu HBO pod tytułem Raised by Wolves spotkał się z ciepłym przyjęciem większości internautów. Nie musieliśmy długo czekać na kolejne materiały promocyjne. Teraz otrzymaliśmy niemalże dwa razy dłuższy zwiastun, który w końcu pokazuje, czego możemy się spodziewać po produkcji, jeżeli chodzi o stronę estetyczną. Klimaty postapokaliptyczne zostają połączone z mocno psychodelicznym sci-fi oraz fantasy.

Showrunnerem serialu jest Aaron Guzikowski znany głównie ze swojego scenariusza do filmu Labirynt. Ridley Scott (Obcy, Gladiator) pomoże mu z pozycji producenta wykonawczego oraz reżysera niektórych odcinków. W rolach głównych zobaczymy takich aktorów jak Travis Fimmel (Ragnar z Wikingów), Amanda Collin (duńska aktorka znana chociażby z kryminału Wybawienie) czy Abubakar Salim (głos Bayeka w Assassin’s Creed: Origins). Wychowane przez wilki obejrzymy na platformach HBO Max oraz HBO GO od 3 września 2020 roku.