Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 1 maja 2012, 17:05

autor: Adrian Werner

Sega zapowiedziała grę wyścigową Sonic & All-Stars Racing Transformed

Firma Sega ujawniła swoją kolejną produkcję. Okazała się nią być kontynuacja gry wyścigowej Sonic & Sega All-Stars Racing.

Sega zapowiedziała grę wyścigową Sonic & All-Stars Racing Transformed - ilustracja #1

Firma Sega zapowiedziała kolejny projekt z najszybszym jeżem świata. Sonic & All-Stars Racing Transformed będzie grą wyścigową, w której bohaterowie serii zasiądą za kierownicami pojazdów potrafiących przeobrażać się w samochody, statki lub łodzie motorowe. Szykowane są wersję na PC oraz konsole Xbox 360, PlayStation 3, PlayStation Vita i Nintendo 3DS. Premiera planowana na końcówkę tego roku.

Autorzy chwalą się obszernym wyborem postaci, wśród których znajdzie się nie tylko Sonic z przyjaciółmi, ale również bohaterowie z innych serii, w tym m.in. Gilius Thunderhead z Golden Axe oraz znany z Skies of Arcadia Vyse. Podobnie jak w przypadku poprzedniej części, czyli Sonic & Sega All-Stars Racing, wszystkie dostępne trasy zostały zainspirowane klasycznymi grami wyprodukowanymi przez firmę Sega. Wśród torów znajdziemy m.in. świątynię z Super Monkey Ball czy oparty na Panzer Dragoon smoczy kanion.

Poprzez spektakularną i stylową jazdą nabijać będziemy pasek All-Star, który po wypełnieniu umożliwi skorzystanie z szeregu ruchów specjalnych. Natomiast wprowadzenie samochodów, które potrafią transformować się w łodzie i samoloty ma umożliwić autorom znaczne urozmaicenie tras. Twórcy obiecują ponadto szeroki wybór uzbrojenia i wiele różnorodnych trybów zabawy. Poza standardowymi wyścigami sieciowymi pojawią się m.in. zawody na zamkniętych arenach.

Sega zapowiedziała grę wyścigową Sonic & All-Stars Racing Transformed - ilustracja #2
Sega zapowiedziała grę wyścigową Sonic & All-Stars Racing Transformed - ilustracja #3
Sega zapowiedziała grę wyścigową Sonic & All-Stars Racing Transformed - ilustracja #4
Sega zapowiedziała grę wyścigową Sonic & All-Stars Racing Transformed - ilustracja #5