Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 24 października 2013, 09:03

autor: Draug

Saints Row IV – dodatek Enter the Dominatrix stał się dostępny

Zgodnie z zapowiedziami, na rynek trafiło pierwsze fabularne rozszerzenie do Saints Row IV, zatytułowane Enter the Dominatrix. Jego cena wynosi 6,99 dolarów.

Mimo że wydane w sierpniu bieżącego roku Saints Row IV otrzymało już sporo pomniejszych DLC, wzbogacających grę o pojedyncze pojazdy, bronie czy ubrania, na pierwszy większy, fabularny dodatek musieliśmy czekać do teraz. Wczoraj miała bowiem miejsce europejska premiera rozszerzenia Enter the Dominatrix w wersji na pecety, Xboksa 360 i PlayStation 3. Zostało ono objęte przepustką sezonową, ale można je też kupić oddzielnie w cenie 6,99 dolarów (w przeliczeniu ok. 22 zł).

Przypomnijmy, że omawiany dodatek ukazuje alternatywną wersję inwazji obcych na Ziemię. Generałowi Zinyakowi udało się w niej schwytać Świętych i uwięzić ich w wirtualnej rzeczywistości, nad którą władzę sprawuje wypaczona sztuczna inteligencja – tytułowa Dominatrix. Gracze mają za zadanie znaleźć sojuszników w szalonym świecie, aby wydostać się na wolność i wywrzeć zemstę na kosmitach.

Oprócz składającego się na nową kampanię zestawu zadań, Enter the Dominatrix oferuje również elementy pokroju niedostępnych wcześniej środków zagłady, pojazdów czy ubrań. W rozszerzeniu nie brakuje też spotkań ze znanymi i lubianymi postaciami.

Enter the Dominatrix ma być jeszcze bardziej zwariowane niż „podstawka”. Czy to w ogóle możliwe? - Saints Row IV – dodatek Enter the Dominatrix stał się dostępny - wiadomość - 2013-10-24
Enter the Dominatrix ma być jeszcze bardziej zwariowane niż „podstawka”. Czy to w ogóle możliwe?

Warto przypomnieć, że studio Volition zaplanowało przygotowanie dwóch tego typu DLC do Saints Row IV. Drugie to How the Saints Saved Christmas, które ukaże się w okolicach świąt Bożego Narodzenia. Niestety, na ten moment nie mamy więcej informacji o tym dodatku.

Tych spośród Was, którzy przypadkiem nie mieli jeszcze okazji zapoznać się z omawianym tytułem, zapraszamy do naszej recenzji, w której Amadeusz Cyganek wystawił grze solidną „ósemkę” (na dziesięć możliwych punktów). Z kolei osoby potencjalnie zainteresowane zakupem dzieła studia Volition mogą przejrzeć oferty w porównywarce cenowej.