Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość promocje 8 grudnia 2022, 17:05

Saints Row 4: Re-Elected od dziś za darmo w Epic Games Store [Aktualizacja]

Dziś o godzinie 17:00 czasu polskiego na platformie Epic Games Store udostępnione za darmo zostaną dwie gry. Tym razem będą to Saints Row IV: Re-Elected oraz Wildcat Gun Machine. Obie te produkcje pozostaną bezpłatne do 15 grudnia.

Źródło fot. PlayStation Store
i

[Aktualizacja] Saints Row IV: Re-Elected oraz Wildcat Gun Machine można już zdobyć za darmo na platformie Epic Games Store. Niestety, jak na razie nie wiemy, jaki tytuł będzie pierwszym rozdawanym w ramach świątecznej akcji.

Przez całe minione siedem dni osoby posiadające konta na platformie Epic Games Store mogły odebrać za darmo egzemplarze dwóch pozycji – Fort Triumph, czyli turowej strategii w stylu XCOM i Heroes of Might and Magic, a także aplikacji do tworzenia gier RPG in a Box. Jeśli do tej pory tego nie zrobiliście, obie te produkcje możecie odebrać jeszcze do godziny 17:00 czasu polskiego. Natomiast później, zgodnie z wcześniejszą zapowiedzią, udostępnione zostaną Saints Row IV: Re-Elected oraz Wildcat Gun Machine.

Saints Row IV: Re-Elected to odświeżona wersja czwartej odsłony popularnego cyklu pełnych humoru trzecioosobowych gier akcji z otwartym światem, nawiązujących do serii GTA. Tym razem przywódca (bądź przywódczyni, gdyż protagonistę możemy stworzyć osobiście) tytułowego gangu w wyniku pewnego zbiegu okoliczności zostaje prezydentem USA. To jednak nie koniec kłopotów, gdyż on(a) i jego (jej) towarzysze muszą stawić czoła inwazji kosmitów.

Rozgrywka polega na przemierzaniu otwartego świata (pieszo oraz za pomocą rozmaitych pojazdów) i podejmowania w nim różnych aktywności, na czele z misjami fabularnymi. Od czasu do czasu przyjdzie nam również poprowadzić walkę z przeciwnikami, w czym pomoże nam szeroki wachlarz broni, w tym tak dziwaczne narzędzia zagłady jak Dubstep Gun.

Saints Row IV: Re-Elected może pochwalić się średnią ocen w serwisie OpenCritic na poziomie 75/100 (na podstawie 61 recenzji). Tytuł jest dostępny w polskiej wersji językowej (obejmującej napisy).

Saints Row IV: Re-Elected na platformie Epic Games Store

Natomiast Wildcat Gun Machine to opracowany przez studio Chunkybox Games tytuł z pogranicza bullet hell shooterów i dungeon crawlerów. W ramach zabawy wcielamy się w bohaterkę, która zstępuje do podziemnego labiryntu, by uwolnić olbrzymie mechy opętane przez pradawne, demoniczne bóstwa. Rozgrywka polega na przemierzaniu rozległych poziomów, unikaniu kul wystrzeliwanych przez przeciwników oraz eliminowaniu tychże przy pomocy ponad 40 rodzajów broni.

Wildcat Gun Machine zyskało na platformie OpenCritic średnią ocen na poziomie 70/100 (na podstawie 10 recenzji). Tytuł ten również jest dostępny w polskiej wersji językowej.

Wildcat Gun Machine na platformie Epic Games Store

Saints Row IV: Re-Elected oraz Wildcat Gun Machine będzie można zdobyć za darmo na platformie Epic Games Store do 15 grudnia. Po zakończeniu tej promocji ma rozpocząć się świąteczna akcja codziennego rozdawnictwa jednego tytułu.

  1. Oficjalna strona platformy Epic Games Store

Miłosz Szubert

Miłosz Szubert

Filmoznawca z wykształcenia. Interesuje się wszystkim, co interesujące. Fan tenisa, koszykówki, komiksów, dobrych książek, historii i gier strategicznych Paradoxu. Od niedawna domorosły Mistrz Gry (podobno wychodzi mu to całkiem nieźle). Przez parę lat montował filmy na kanale Notatnik Kinomana na YouTube. W GryOnline.pl pracuje od stycznia 2017 roku. Obecnie opiekuje się działami trainerów i kodów, uzupełnia encyklopedię o trailery, a także rozwija bazę zapisów gier. Od czasu do czasu poinformuje Was także o nowych darmowych grach w Epic Games Store oraz interesujących ofertach na konsole.

więcej