Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 7 czerwca 2024, 23:19

Rzut oka na Star Wars: Outlaws na Summer Game Fest przygotowuje nas na premierę nowego gameplayu

Na tegorocznym Summer Game Fest zaprezentowano grę Star Wars: Outlaws. Produkcja doczekała się nowego zwiastuna.

Źródło fot. Ubisoft
i

Star Wars: Outlaws wyrasta na gwiazdę tegorocznego katalogu wydawniczego firmy Ubisoft. Tytuł doczekał się nowego zwiastuna, który Francuzi zaprezentowali światu podczas Summer Game Fest 2024, a który przygotowuje nas na pokaz gameplayu podczas poniedziałkowego Ubisoft Forward. Nim zaprosimy Was na seans, przypomnijmy jeszcze, że gra zmierza na komputery osobiste, PlayStation 5 oraz Xboxy Series X/S, a zadebiutuje 30 sierpnia. W Polsce omawiana pozycja doczeka się kinowej lokalizacji.

W Star Wars: Outlaws wcielimy się w Kay Vess, która para się szmuglerką, a w trakcie rozgrywki będziemy obserwować jej przemianę z niedoświadczonej dziewczyny w kobietę trzęsącą całym przestępczym półświatkiem. W przygodzie będą jej towarzyszyć futrzasty Nix i zbuntowany droid ND-5.

Tytuł odda nam do dyspozycji obszerny, otwarty świat składający się z unikalnych planet, który będziemy przemierzać (na piechotę, na ścigaczu lub za sterami statku kosmicznego), realizując zadania, dokonując trudnych wyborów oraz wdając się w potyczki bądź działając po cichu.

Krystian Pieniążek

Krystian Pieniążek

Współpracę z GRYOnline.pl rozpoczął w sierpniu 2016 roku. Pomimo że Encyklopedia Gier od początku jest jego oczkiem w głowie, pojawia się również w Newsroomie, a także w dziale Publicystyki. Doświadczenie zawodowe zdobywał na łamach nieistniejącego już serwisu, w którym przepracował niemal trzy lata. Ukończył Kulturoznawstwo na Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie. Prowadzi własną firmę, biega, uprawia kolarstwo, kocha górskie wędrówki, jest fanem nu metalu, interesuje się kosmosem, a także oczywiście gra. Najlepiej czuje się w grach akcji z otwartym światem i RPG-ach, choć nie pogardzi dobrymi wyścigami czy strzelankami.

więcej