Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 10 czerwca 2024, 21:09

Pokaz rozgrywki Star Wars: Outlaws. Tak wygląda życie szmuglera w świecie Gwiezdnych wojen

Jedną z gier zaprezentowanych na tegorocznym Ubisoft Forward było Star Wars: Outlaws. Kosmiczna przygoda Key Vess doczekała się długiego pokazu rozgrywki, na którym mogliśmy zobaczyć m.in. walkę w kosmosie i na powierzchni jednej z planet.

Źródło fot. Ubisoft.
i

Tegoroczne Ubisoft Forward rozpoczęło się od prezentacji gry Star Wars: Outlaws. Produkcja, która jest kreowana na nowy hit francuskiego wydawcy, doczekała się długiego gameplay trailera, prezentującego jej najważniejsze elementy.

Materiał wideo zademonstrowany podczas pokazu pozwala nam spojrzeć zarówno na eksplorację (na piechotę oraz za sterami statku kosmicznego), jak i zacięte starcia z przeciwnikami (w kosmosie i na powierzchni planety). Choć życie gwiezdnowojennej szmuglerki wydaje się niełatwe, z pewnością na nudę nie będzie ona mogła narzekać. Poza tym w „luźniejszych” momentach zawsze może uciąć sobie partyjkę na automacie arcade.

Star Wars: Outlaws zmierza na komputery osobiste, PlayStation 5 oraz Xboxy Series X/S, a zadebiutuje 30 sierpnia. W Polsce tytuł doczeka się kinowej lokalizacji (w formie napisów).

  1. Star Wars: Outlaws to niezła gra, która jednak nie dorasta do moich oczekiwań od Gwiezdnych wojen

Krystian Pieniążek

Krystian Pieniążek

Współpracę z GRYOnline.pl rozpoczął w sierpniu 2016 roku. Pomimo że Encyklopedia Gier od początku jest jego oczkiem w głowie, pojawia się również w Newsroomie, a także w dziale Publicystyki. Doświadczenie zawodowe zdobywał na łamach nieistniejącego już serwisu, w którym przepracował niemal trzy lata. Ukończył Kulturoznawstwo na Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie. Prowadzi własną firmę, biega, uprawia kolarstwo, kocha górskie wędrówki, jest fanem nu metalu, interesuje się kosmosem, a także oczywiście gra. Najlepiej czuje się w grach akcji z otwartym światem i RPG-ach, choć nie pogardzi dobrymi wyścigami czy strzelankami.

więcej