Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 26 czerwca 2019, 13:30

autor: Froozyy

Rusza otwarta beta Teamfight Tactics

Dzisiejszego popołudnia ma zostać udostępniona otwarta beta nowego trybu gry w League of Legends. Konkretna godzina premiery nie jest jednak znana, ponieważ twórcy chcą uniknąć problemów z przeciążeniem serwerów.

Rusza otwarta beta Teamfight Tactics - ilustracja #1
Jak wielu graczy przyciągnie najnowszy tryb w League of Legends?

Według oficjalnych informacji premiera nowego trybu ma odbyć się 26 czerwca po południu, jednak zostało to podane według czasu pacyficznego. Dla nas, mieszkających w Europie, oznacza to tyle, że w Teamfight Tactics zagramy dopiero jutro rano (27 czerwca).

Już od pewnego czasu Teamfight Tactics (tryb gry w League of Legends bazujący na popularnym modzie Dota Auto Chess) podbija serwer testowy LoL-a. Jego popularność powoduje ogromne kolejki oraz błędy logowania. Dzisiaj (tj. 26 czerwca) tryb ten będzie dostępny dla każdego w podstawowym kliencie gry. W Europie ma on pojawić się dopiero po południu, jednak konkretna godzina premiery nie jest podana. Twórcy boją się, że spowodowałoby to ogromne zainteresowanie graczy i mogłoby sprawić problemy serwerom. Obawy Riot Games nie powinny nikogo dziwić. W zaledwie 24 godziny od swojej premiery na serwerze testowym Teamfight Tactics stało się najpopularniejszą pozycją na platformie Twitch. Po dziś dzień bije ona na głowę swojego konkurenta – Dota Underlords – pod względem ilości widzów.

Taktyczne Potyczki to oparta na rundach gra strategiczna, w której mierzymy się z siedmioma przeciwnikami. Naszym celem jest stworzenie jak najmocniejszej drużyny z dostępnych postaci i utrzymanie się przy życiu jak najdłużej. Warto pamiętać, że póki co nowy tryb gry będzie w fazie otwartych beta-testów. Twórcy proszą o informacje na temat jakichkolwiek błędów, które pojawiają się w grze.

Planowany jest również tryb rankingowy, który ma zostać udostępniony wraz z nadejściem kolejnego patcha. Pojawi się on jednak dopiero za trzy tygodnie. Oprócz tego twórcy chcą wprowadzić nowe misje związane z Teamfight Tactics, które powinny być dostępne już za tydzień.

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.