Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 2 listopada 2018, 21:45

BlizzCon 2018 – Rozróba Rastakana nowym dodatkiem do Hearthstone

Pierwszego dnia BlizzConu firma Blizzard zapowiedziała kolejny dodatek do swojej popularnej karcianki Hearthstone. Rozróba Rastakana, gdyż taką nazwę nosi rozszerzenie, przyniesie 135 nowych kart oraz kolejny tryb dla pojedynczego gracza. Zadebiutuje ono 4 grudnia bieżącego roku.

Na tegorocznej edycji BlizzConu nie mogło rzecz jasna zabraknąć jednego z flagowych produktów firmy Blizzard, czyli Hearthstone'a. Podczas ceremonii otwarcia imprezy zapowiedziano nowy dodatek do tej przebojowej karcianki osadzonej w uniwersum Warcrafta. Nosi on nazwę Rozróba Rastakana i skupi się na trollach. Jego zwiastun znajdziecie poniżej. Premierę rozszerzenia zaplanowano na 4 grudnia.

Rozróba Rastakana wniesie do gry 135 kart. Wśród nich znalazły się nowe typy stronników – Duchy posiadające w pierwszej turze od zagrania umiejętność ukrycia, oraz potężne, legendarne lowa. Część z nadchodzących kart będzie również posiadała niespotykaną dotąd mechanikę nazwaną Rzeź. Jeśli broń, czar lub stworzenie z tą umiejętnością zabije kreaturę przeciwnika, zyskamy dodatkową umiejętność - na przykład możliwość ponownego ataku orężem.

Choć Hearthstone to przede wszystkim zabawa wieloosobowa, twórcy ponownie nie zapomnieli o pojedynczych graczach. Dla niech przygotowali zupełnie świeży tryb, Trollową Rozróbę, który pojawi się w grze za darmo wraz z premierą dodatku. Pozwoli on na wzięcie udziału w serii pojedynków karcianych z różnymi czempionami. Walki będą urozmaicane różnymi bonusami, zależnymi od Kapliczki (klasy) wybranej na początku zabawy.

Czas na łomot! - BlizzCon 2018 – Rozróba Rastakana nowym dodatkiem do Hearthstone - wiadomość - 2018-11-05
Czas na łomot!

Można już składać zamówienia przedpremierowe na Rozróbę Rastakana. Tradycyjnie, 50 paczek kosztuje 49,99 euro (około 215 złotych), a 17 19,99 euro (około 86 złotych).

Rozróba Rastakana jest trzecim i ostatnim dodatkiem Roku Kruka. Kolejne rozszerzenie rozpocznie nowy sezon rotacji, w którym ze Standardu wypadną karty z Podróży do wnętrza Un'Goro, Rycerzy Mroźnego Tronu oraz Koboldów i katakumb.