Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 8 lutego 2013, 14:17

autor: luckie

Rozpoczęto zapisy do zamkniętej bety SimCity

W następny weekend (16-17 luty) odbędą się zamknięte beta testy SimCity. Zapisy potrwają do najbliższego poniedziałku. Osoby zamawiające grę przedpremierowo zostaną automatycznie zaproszone do udziału w becie.

W następny weekend EA Polska zaprasza nas do wyjścia „na miasto” - Rozpoczęto zapisy do zamkniętej bety SimCity - wiadomość - 2013-02-08
W następny weekend EA Polska zaprasza nas do wyjścia „na miasto”

Rodzimy oddział firmy Electronic Arts zaprasza do wzięcia udziału w zamkniętych beta testach polskiej wersji strategii ekonomicznej SimCity. Zaczynając od soboty 16 lutego od godziny 15:00 do 17 lutego do 15:00, testerzy będą mogli wziąć udział w jednogodzinnych sesjach rozszerzonej wersji gry (po godzinie zabawy będą musieli rozpocząć budowę wirtualnego miasta od początku). By zgłosić chęć uczestnictwa w becie, należy zarejestrować się na niżej podanej stronie (i liczyć na wylosowanie spośród reszty chętnych). Zapisy zakończą się w poniedziałek 11 lutego o 15:00.

Zamawiając produkcję studia Maxis do 15 lutego na platformie Origin lub w jednym ze sklepów internetowych, biorących udział w akcji (ich lista znajduje się na oficjalnej stronie gry), można zagwarantować sobie udział w nadchodzących testach. Prócz tego nabywcy pre-orderów otrzymają Edycję Limitowaną gry w cenie wersji standardowej. Jej zawartość prezentuje poniższy zwiastun:

Po dziesięciu latach od wydania SimCity 4 fani zarządzania wirtualnymi miastami będą mieli okazję zagrać w kolejną odsłonę serii. SimCity zadebiutuje w naszym kraju 7 marca tego roku (dokładnie w dziesiątą rocznicę wydania u nas jej poprzedniczki). Dystrybucją gry zajmie się firma Electronic Arts Polska.