Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 5 lipca 2017, 21:35

autor: Kamil "Góral" Zwijacz

Rocket League z 33 milionami graczy

Studio Psyonix poinformowało, że Rocket League - zabawna gra zręcznościowa łącząca piłkę nożną z samochodami - ma już 33 miliony graczy. Jednocześnie ukazała się duża aktualizacja w ramach świętowania drugich urodzin tego tytułu.

Rocket League z 33 milionami graczy - ilustracja #1

Studio Psyonix pochwaliło się (dzięki, DSOGaming) najnowszymi wynikami popularności gry Rocket League. Wydana dwa lata temu produkcja ma już ponad 33 miliony graczy na wszystkich platformach sprzętowych, czyli konsolach Xbox One i PlayStation 4 oraz komputerach osobistych. Ponadto dziś, w nocy ze środy na czwartek, zadebiutuje duża aktualizacja przygotowana z okazji drugich urodzin tytułu. Jedną z głównych atrakcji, jakie w niej znajdziemy, będą elementy kosmetyczne związane z amerykańskim serialem animowanym Rick i Morty oraz osiemnaście nowych piosenek na playliście „Rocket League x Monstercat”. Ponadto otrzymamy:

  • samochody Animus GP i Centio V17 w nowych skrzyniach Overdrive, w których znajdziemy także inne przedmioty, w tym animowane naklejki na wozy;
  • kolejne elementy pozwalające dostosować pojazdy;
  • sześć następnych osiągnięć.

Oprócz tego deweloperzy zakończą czwarty sezon i rozdadzą jego uczestnikom nagrody. Naturalnie oznacza to też rozpoczęcie piątego sezonu. Dodatkowo, jutro mamy doczekać się kolejnych ciekawostek i statystyk związanych z Rocket League.