Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 30 października 2012, 09:40

autor: Aver

Robert Downey Jr. w najnowszym zwiastunie Call of Duty: Black Ops II

Aktor znany z Sherlocka Holmesa wystąpił w najnowszym klipie reklamowym futurystycznej strzelanki studia Treyarch. W trwającym nieco ponad minutę zwiastunie, wyreżyserowanym przez Guya Ritchiego, nie zabrakło innych znanych osób. Tak jak w przypadku podobnego filmu sprzed roku przyświeca mu motto „W każdym z nas jest żołnierz”.

Kadr z najnowszego zwiastuna Black Ops II - 2012-10-30
Kadr z najnowszego zwiastuna Black Ops II

CALL OF DUTY: BLACK OPS II

  • Data premiery: 13 listopada 2012;
  • Producent: Treyarch;
  • Wydawca w Polsce: Licomp Empik Multimedia;
  • Platformy: PC, X360, PS3, WiiU;
  • Pre-order: od 124,90 zł (PC) i 209,90 zł (konsole).

„Brakuje tylko Chucka Norrisa” – mogą powiedzieć złośliwi po obejrzeniu najnowszego zwiastuna Call of Duty: Black Ops II. W trwającym nieco ponad minutę klipie reklamowym – wyreżyserowanym przez Guya Ritchiego (Przekręt, Sherlock Holmes) – pojawia się kilka znanych postaci, z Robertem Downey’em Jr. (Iron Man, Sherlock Holmes) na czele.

Ponadto na filmiku możemy zobaczyć Omara Sy – znanego z filmu Nietykalni, amerykańskich aktorów komediowych Justine Ezarik i Zacha Steela oraz Dimitrija, prowadzącego kanał FPS Russia w serwisie Youtube, który w kwietniu wziął udział w jednej z wczesnych akcji marketingowych promujących Call of Duty: Black Ops II.

Robert Downey Jr. i Guy Ritchie podczas kręcenia zdjęć do zwiastuna - 2012-10-30
Robert Downey Jr. i Guy Ritchie podczas kręcenia zdjęć do zwiastuna

Zwiastun utrzymano w humorystycznej konwencji, a ponieważ został on zaprezentowany w przeddzień Halloween, nie mogło na nim zabraknąć zombie, którym w grze poświęcono oddzielny tryb. Motto filmu – „W każdym z nas jest żołnierz” – nawiązuje do filmiku „The Vet and the n00b” sprzed roku, przygotowanego z okazji premiery gry Call of Duty: Modern Warfare 3.

Do premiery Black Ops II w Polsce pozostały dwa tygodnie. Od jakiegoś czasu znane są jej minimalne wymagania sprzętowe, szczegóły trybu multiplayer, a także zawartość edycji kolekcjonerskich.