Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 30 października 2012, 09:35

autor: sathorn

MechWarrior Online wkracza w fazę otwartych beta-testów

Tworzona przez studio Piranha Games gra akcji free-to-play, osadzona w świecie, w którym mierzą się ze sobą wielkie mechy, weszła w fazę otwartych beta-testów. Od 29 października MechWarrior Online jest dostępny dla wszystkich zainteresowanych.

MechWarrior Online, gra akcji free-to-play, traktująca o walkach gigantycznych mechów, wkroczyła w fazę otwartej bety. Zgodnie z planem, studio Piranha Games z dniem 29 października udostępniło swoją najnowszą produkcję wszystkim zainteresowanym. Do premiery pozostało jeszcze kilka miesięcy, ale kluczowe aspekty gry już od pewnego czasu działają i mają się dobrze.

Mechy dla każdego! - 2012-10-30
Mechy dla każdego!

Twórcy gry zapewniają, że przejście w otwartą betę nie oznacza zatrzymania prac nad dodatkową zawartością. MechWarrior Online ma premierę zaplanowaną na początek przyszłego roku, a do tego czasu w świecie maszyn kroczących mają pojawić się interesujące nowości.

Russ Bullock, prezes Piranha Games przypomniał też, że dzięki programowi sponsorowania twórców udało się zebrać 5,2 miliona dolarów. Zainteresowani produkcją mogli wykupywać pakiety Founders Program – zestawy, które gwarantowały specjalnie bonusy.

MechWarrior Online dostępne jest wyłącznie na komputery osobiste. Premiera pełnej wersji gry planowana jest na 2013 rok.