Filmomaniak.pl Newsroom Filmy Seriale Obsada Netflix HBO Amazon TvFilmy
Wiadomość filmy i seriale 27 kwietnia 2021, 14:00

Gwiazdy Avengers: Endgame świętują drugą rocznicę premiery filmu

Gwiazdy MCU świętują drugą rocznicę premiery Avengers: Końca gry. Film wspominają między innymi Robert Downey Jr. oraz Mark Ruffalo.

25 kwietnia minęły dwa lata od premiery Avengers: Koniec gry. Wielkie wydarzenie, jakim był film wpłynęło na całe uniwersum MCU i jego przyszłość. Obfitowało także w liczne pożegnania oraz emocjonalne sceny. Jak widać, produkcja ta nadal tkwi także w pamięci jej obsady. Film wspomina na Twitterze m.in. Robert Downey Jr.

Nie mogę uwierzyć, że to już dwa lata od premiery Końca gry

Aktor dołączył do swojego posta również krótki film. Jest to nagranie z planu, które prezentuje zza kulis alternatywną scenę użycia kamieni nieskończoności przez Tony’ego Starka. W tej wersji Iron Man po użyciu rękawicy został przeniesiony do Soulworldu, w którym spotkał swoją dorosłą córkę Morgan. Scena ta finalnie nie została użyta w filmie.

Oprócz tego do filmu odniósł się także Mark Ruffalo. Podobnie jak Robert Downey Jr. wyraził on swój szok względem faktu, jak szybko minęły te dwa lata. Oprócz tego wspomniał o rozrastającym się serialowym uniwersum MCU.

Gwiazdy Avengers: Endgame świętują drugą rocznicę premiery filmu - ilustracja #1

 

Nie mogę uwierzyć, że to już dwa lata od premiery Avengers: Koniec gry. Kocham was wszystkich 3000.

Gratulacje dla Elizabeth Olsen, @paulbettany, @anthonymackie, @imsebastianstan i całej naszej rozszerzonej rodziny MCU przedstawionej w serialach, które pojawiły się do tej pory. Nie mogę się doczekać, by zobaczyć co jeszcze czeka @twhiddleston i @jeremyrenner!

O filmie wspomnieli także jego twórcy. Z okazji drugiej rocznicy reżyserzy Joe i Anthony Russo opublikowali na Twitterze zdjęcia z planu produkcji. Spytali również fanów, gdzie po raz pierwszy oglądali Koniec gry. Wielu użytkowników zaczęło odpisywać twórcom, jak wyjątkowym przeżyciem była dla nich premiera filmu.

Gwiazdy Avengers: Endgame świętują drugą rocznicę premiery filmu - ilustracja #2

Nie da się ukryć, że Avengers: Koniec gry to wielkie wydarzenie dla świata MCU. Pomimo dwóch lat od premiery kolejne produkcje z uniwersum stale odwołują się do wydarzeń, jakie miały miejsce w filmie braci Russo. To także dzieło, które na pewien czas ustanowiło nowy rekord w box office przebijając tym samym Avatara Jamesa Camerona (finalnie Avatar powrócił na miejsce lidera). Z produkcją związane są również emocje milionów fanów na całym świecie. Nic więc dziwnego, że chętnie wspominają o nim także zaangażowani w produkcję aktorzy i twórcy.