Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 7 stycznia 2016, 19:04

autor: Kamil "Góral" Zwijacz

Rise of the Tomb Raider z kartami firmy Nvidia także w Polsce

Kilka dni temu dowiedzieliśmy się, że w rosyjskich sklepach do wybranych kart grafiki firmy Nvidia dodawana jest PC-towa wersja Rise of the Tomb Raider. Dziś pragniemy poinformować, że identyczna promocja zawitała także do Polski.

29 stycznia Rise of the Tomb Raider zadebiutuje w Polsce na komputerach PC. Kilka dni temu okazało się, że Nvidia oferuje rosyjskim graczom rzeczoną produkcję w zestawie z jedną ze swoich kart grafiki. Do dziś nie byliśmy pewni, czy taka sama promocja trafi i do nas, ale dzięki nadesłanej informacji prasowej, wiemy już, że tak się stanie. Mało tego, już się stało, gdyż w wybranych sklepach (ich listę znajdziecie w dalszej części wiadomości) można zaopatrzyć się w zestaw składający się z gry (a raczej kodu, który wpisuje się na tej stronie) oraz układu z serii GeForce GTX 900 (model 970 lub lepszy) albo laptopa wyposażonego w GeForce’a GTX 970M, 980M lub 980. Promocja obowiązuje do 16. lutego, a dodatkowe informacje znajdziecie tutaj.

Rise of the Tomb Raider z kartami firmy Nvidia także w Polsce - ilustracja #1

Sklepy objęte promocją:

Rise of the Tomb Raider z kartami firmy Nvidia także w Polsce - ilustracja #2

Rise of the Tomb Raider to najnowsza produkcja studia Crystal Dynamics, znanego nie tylko z serii Tomb Raider, ale także z cyklu Legacy of Kain i platformówek Gex. Produkcja ukazała się pierwotnie w listopadzie 2015 roku na konsolach Xbox One oraz Xbox 360, gdzie zebrała bardzo dobre oceny i sprzedała się w ponad milionie egzemplarzy. Wersja PC-towa gry zaoferuje wsparcie dla rozdzielczości 4K i funkcjonalności Windowsa 10, ale będzie również dostępna na starszych OS-ach (od Windowsa 7 wzwyż).