Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 5 stycznia 2016, 15:00

Rise of the Tomb Raider – znamy dokładną datę premiery wersji PC i szczegóły polskiego wydania

Firma Square Enix i studio Crystal Dynamics potwierdziły, że Rise of the Tomb Raider w wersji na PC wyjdzie 28 stycznia 2015 roku. W polskiej wersji gry Larze Croft głosu ponownie użyczy Karolina Gorczyca.

Potwierdziły się pogłoski, które docierały do nas od kilku tygodni (najpierw ze sklepu Amazon, potem ze Steama). Firmy Square Enix i Crystal Dynamics potwierdziły w informacji prasowej, że Rise of the Tomb Raider na PC wyjdzie w tym miesiącu – a dokładniej 28 stycznia w wersji cyfrowej. W Polsce nakładem rodzimej Cenegi gra pojawi się w sklepach w edycji pudełkowej 29 stycznia.

Komputerowy Rise of the Tomb Raider zaoferuje wsparcie dla rozdzielczości 4K i funkcjonalności Windowsa 10, przy czym gra uruchomi się także na starszych systemach operacyjnych (niestety, dokładniejsze wymagania sprzętowe nie są jeszcze znane). Warto dodać, że w pudełku z grą znajdzemy klucz Steam.

Lara zacznie plądrować pecetowe grobowce już za trzy tygodnie z haczykiem. - Rise of the Tomb Raider – znamy dokładną datę premiery wersji PC i szczegóły polskiego wydania - wiadomość - 2016-01-05
Lara zacznie plądrować pecetowe grobowce już za trzy tygodnie z haczykiem.

Polskie wydanie pudełkowe Rise of the Tomb Raider na PC zaoferuje wybór pomędzy polską i angileską wersją językową. W tej pierwszej Larze Croft ponownie udostępni głos Karolina Gorczyca.