Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 9 marca 2016, 11:26

autor: Entelarmer

Riot Games wykupiło Radiant Entertainment; koniec Rising Thunder

Firma Riot Games, właściciel League of Legends, wykupiło studio Radiant Entertainment, pracujące nad grami Stonehearth oraz Rising Thunder. Niestety, z tego powodu serwery drugiej z wymienionych produkcji zostaną wyłączone 18 marca.

Z Vladem i resztą wojowników z Rising Thunder pożegnamy się w przyszły piątek. - Riot Games wykupiło Radiant Entertainment; koniec Rising Thunder - wiadomość - 2016-03-09
Z Vladem i resztą wojowników z Rising Thunder pożegnamy się w przyszły piątek.

W połowie zeszłego roku rozpoczęły się publiczne testy gry Rising Thunder – bijatyki z robotami, zaprojektowanej z myślą o klawiaturach. Mimo dość skromnej zawartości wersji alfa, produkcja przypadła do gustu wielu graczom. Niestety, wygląda na to, że nie doczekamy się pełnej wersji. Jednym ze źródeł tej decyzji jest przejęcie studia Radiant Entertainment przez firmę Riot Games, znaną przede wszystkim z arcypopularnego League of Legends. Zespół poinformował na swoim forum, że pod skrzydłami nowego właściciela będzie pracować nad zupełnie inną produkcją. Jednocześnie podjęto decyzję o zamknięciu serwerów Rising Thunder, co nastąpi w piątek 18 marca. Zapewniono przy tym, że inny tytuł Radiant Entertainment – sandboksowa strategia Stonehearth – będzie rozwijany w dotychczasowym tempie, a informacje o kolejnych aktualizacjach wersji alfa będą udostępniane na Twitterze i blogu twórców. Na koniec twórcy podziękowali graczom za wsparcie obu wspomnianych produkcji.

Ostatnia aktualizacja: 2016-03-09

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Rising Thunder

Rising Thunder