Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
press release Warszawska Szkoła Filmowa Press Release 18 kwietnia 2014, 21:11

Reżyseria i produkcja gier wideo w Warszawskiej Szkole Filmowej

Warszawska Szkoła Filmowa zapewnia praktyki w jednym ze studiów, które współpracują z uczelnią – CD Projekt RED lub Techlandzie.

Poniższa wiadomość jest oficjalną informacją prasową producenta/wydawcy/dystrybutora gry i jako taka nie jest lub nie musi być wyrażeniem opinii i stanowiska redakcji gry-online.pl.

Matura za pasem, wielu z was zastanawia się jak pokierować swoją przyszłością. Mamy dobrą wiadomość dla tych, którzy interesują się grami komputerowymi i swoją karierę zawodową chcieliby związać właśnie z tą dziedziną. W Warszawskiej Szkole Filmowej trwa nabór na kierunek reżyseria i produkcja gier wideo. Program trzyletnich studiów licencjackich został stworzony w taki sposób, aby student zdobył wiedzę dotyczącą tworzenia własnych produkcji. Wykładowcy – specjaliści z branży - zapoznają uczestników z historią wirtualnej rozrywki, programowaniem, cyfrową kreacją artystyczną, produkcją oraz podstawami biznesu. Aby studenci mieli możliwość obcowania z przedstawicielami branży już od pierwszego roku, Warszawska Szkoła Filmowa podjęła współpracę z jednym z największych deweloperów gier wideo na rynku – Techlandem. Przedstawiciele Techlandu prowadzą wykłady m.in. z zakresu level designu, produkcji dźwięku czy animacji postaci.

Warszawska Szkoła Filmowa zapewnia też praktyki w jednym ze studiów, które współpracują z uczelnią – CD Projekt RED lub Techlandzie. Więcej informacji – w tym dotyczących rekrutacji – znajdziecie pod adresem: http://www.szkolafilmowa.pl/palio/html.run?_Instance=szkolafilmowa&_PageID=2&_Lang=pl&_CatID=35&_CheckSum=643501247